Шпинат та броколі поліпшують розумові здібності Автор: Вікторія · Опубліковано: 30.01.2010 13:59 · Розділ: Цікаві факти

Регулярне вживання їжі, багатої на магній, покращує пам'ять і розумові здібності як у молодих, так і у літніх людей.

Сьогодні у половини населення розвинених країн спостерігається дефіцит магнію в організмі, який з роками лише збільшується. Якщо заповнити нестачу цього елемента, можна запобігти або знизити темпи вікового погіршення пам'яті.

Вчені з Університету Цинхуа в Пекіні (Китай) розробили харчову добавку з магнієм, якою протягом деякого часу годували щурів різного віку. Після закінчення експерименту дослідники перевірили, які поведінкові і клітинні зміни, пов'язані з пам'яттю, відбулися у піддослідних тварин.

Овочі, багаті магнієм, покращують память і розумові здібності як у молодих, так і у літніх людей. Фото взято з сайту vgrodno.info
Овочі, багаті магнієм, покращують память і розумові здібності як у молодих, так і у літніх людей. Фото взято з сайту vgrodno.info

Виявилося, що підвищення концентрації магнію в організмі призвело до поліпшення пам'яті та пізнавальних здібностей як у молодих, так і у старих гризунів. А ретельне вивчення клітинних змін, пов'язаних з пам'яттю, показало, що в мозку значно збільшилася кількість синапсів (місце контакту між двома нейронами) і зросла швидкість передачі нервових імпульсів.

Добова потреба людини в магнії становить 0,35 р. Щоб її заповнити, необхідно регулярно вживати шпинат, броколі, цвітну капусту, боби, печену картоплю, горіхи, вівсянку, арахісове масло, макаронні вироби з пшениці, морепродукти, абрикоси та персики.

Джерело wiki.ru


Інші новини розділу