Тріо блоків живлення Cooler Master GX охоплює діапазон потужностей 550-750 Вт Автор: Andriy · Опубліковано: 28.01.2010 16:41 · Розділ: Техніка

Серія блоків живлення Cooler Master GX поповнилася трьома виробами. Моделі потужністю 550 і 650 Вт (RS-550-ACAA-E3 і RS-650-ACAA-E3), на думку виробника, призначені для ПК середнього цінового діапазону, а старша модель потужністю 750 Вт (RS-750-ACAA-E3) підійде для ігрових комп'ютерів категорії high-end. Вона отримала сертифікацію SLI Ready і здатна забезпечити живлення системи з двома багатоядерними процесорами.

Блоки живлення Cooler Master GX. Фото взято з сайту ixbt.com
Блоки живлення Cooler Master GX. Фото взято з сайту ixbt.com

Виробник відзначає наявність однієї 12-вольтової лінії (сила струму, в залежності від моделі, складає від 44 до 60A) і застосування конденсаторів великої ємності, що підтримують працездатність блока живлення при різких короткочасних просіданнях напруги в мережі нижче 90 В (час підтримки перевищує 17мс). Крім того, блоки отримали подвійні фільтри придушення електромагнітних наведень, інтелектуальну систему охолодження з автоматичним керуванням 120-міліметровим вентилятором і схему активної корекції коефіцієнта потужності.

Блоки розміром 150x140x86 мм, що відповідають стандарту Intel ATX 12V V 2.3, характеризуються високим ККД - за типового навантаження він становить 85%, про що свідчить сертифікат 80Plus. Середній час безвідмовної роботи досягає 100 000 годин. Виробник надає на RS-550-ACAA-E3, RS-650-ACAA-E3 і RS-750-ACAA-E3 п'ятирічну гарантію.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.