Alfa Romeo випустила спецверсію хетчбека MiTo для сервісної мережі Maserati Автор: Andriy · Опубліковано: 28.01.2010 14:47 · Розділ: Авто-мото

Спецверсія хетчбека MiTo. Фото взято з сайту rstcars.com
Спецверсія хетчбека MiTo. Фото взято з сайту rstcars.com

Компанія Maserati впевнена, що її клієнти заслуговують особливого підходу. Так що ті щасливчики, які придбали (або придбають) «Мазераті» в Європі, зможуть практично безкоштовно покористуватися одним із сотні хетчбеків Alfa Romeo MiTo, випущених обмеженою серією спеціально для преміальної марки.

Ексклюзивні елементи автомобіля. Фото взято з сайту rstcars.com
Ексклюзивні елементи автомобіля. Фото взято з сайту rstcars.com

Всі автомобілі отримали особливе темно-синє забарвлення кузова і оснащуються 1,4-літровими бензиновими турбодвигунами, що розвивають 170 кінських сил. Колір, в який фарбують машини, звичайно, ексклюзивний, але головними відмітними особливостями є наявність таблички «Limited Edition» на кондиціонері, а також алюмінієвої накладки з вигравіруваним написом «Alfa Romeo for Maserati» на порозі кузова. На них подивишся і зразу стане ясно, що перед Вами - спецверсия «Альфи» для «Мазераті». Навряд чи з чимось сплутаєш.

Вигляд салону хетчбека MiTo. Фото взято з сайту rstcars.com
Вигляд салону хетчбека MiTo. Фото взято з сайту rstcars.com

Крім того, машини оснащуються 18-дюймовими колісними дисками, спортивним обважуванням і активною підвіскою. А оскільки покупці автомобілів марки Maserati звикли до розкоші, то і хетчбеки треба було обладнати відповідно. Оббивка Pelle Frau, автоматичний двозонний клімат-контроль, мультифункціональне шкіряне кермо, мультимедійна система Blue & Me нібито має сподобатися.

Джерело rstcars.com


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.