Aigo N500 на базі Maemo - гібрид телефону і MID вже в Китаї Автор: Andriy · Опубліковано: 28.01.2010 14:42 · Розділ: Мобільний зв’язок

Китайська компанія Aigo випустила мобільний інтернет-пристрій під назвою Aigo N500. За зовнішнім виглядом пристрій трохи нагадує інтернет-планшет Nokia N900. Aigo N500 точно також як і Nokia N900 суміщає в собі функції як портативного планшета, так і мобільного телефону і навіть GPS-навігатора.

Aigo N500. Фото взято з сайту news.ferra.ru
Aigo N500. Фото взято з сайту news.ferra.ru

Aigo N500 створений на базі платформи Maemo і мобільного процесора Marvell PXA310+ з тактовою частотою 806 МГц. MID обладнаний 4,3-дюймовим резистивним сенсорним екраном з роздільною здатністю WVGA (800х480 пікселів), управління яким можливо і за допомогою стилуса, і за допомогою натискань пальцями. Також у пристрої є 128 Мб DDR RAM і 256 Мб ROM.

Aigo N500. Фото взято з сайту news.ferra.ru
Aigo N500. Фото взято з сайту news.ferra.ru

Комунікаційні можливості забезпечують модулі бездротового зв'язку Wi-Fi (802.11 b/g), Bluetooth 2.0, 3G EVDO з підтримкою передачі голосу і даних. Також є модуль GPS, VGA веб-камера і 3,2-мегапіксельна камера для фотозйомки. Акумуляторна батарея ємністю 2600 мАг, за твердженням виробника, зможе забезпечити N500 три-чотири дні роботи в режимі очікування. Пристрій укладено в білий корпус з матовим текстурованим покриттям і з металевим обідком, що надає йому стильний вигляд.

Aigo N500. Фото взято з сайту news.ferra.ru
Aigo N500. Фото взято з сайту news.ferra.ru

Хоча, судячи з характеристик, пристрій «тягне» на смартфон, Aigo все ще класифікує його як MID із-за великого розміру і досить великої ваги, яка складає близько 320 грамів. Aigo N500 вже є в продажу в Китаї. Його вартість становить $586. Очікується, що незабаром пристрій також з'явиться і на європейському ринку і в США.

Джерело news.ferra.ru


Інші новини розділу

 • Мобільний зв'язок стане безкоштовним?

  Мобільний зв'язок стане безкоштовним? · Anastasia · 21.11.2016 17:44

  Останнім часом вже звичні нам месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Massеnger, все більше замінюють мобільні оператори. Пересічному українцю вигідніше зателефонувати безкоштовно, до того ж, звичка просто зайти і перевірити чи, раптом, хтось не написав дається в знаки.


 • Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів

  Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів · lesya · 19.06.2015 17:16

  Регулярний секс настільки ж необхідний для здоров’я людини, як і фізичні навантаження та раціональне харчування. Проблема лише в тому, що через шалений ритм життя, стреси та підвищувану втомлюваність люди стають все рідше займатися сексом.


 • Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом

  Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом · lesya · 17.06.2015 17:34

  На смартфонах та інших мобільний пристроях користувачі зберігають цінну інформацію, яку далеко не завжди хочуть бачити в руках сторонніх осіб. Це і особисті фото та листування, що можуть бути компрометуючими, і доступи до банківських рахунків та карт… З цієї причини розробники мобільних пристроїв і ПК намагаються удосконалити системи захисту, які б перекрили стороннім особам доступ до планшета, комп’ютера чи телефону користувача.

  Здавалося б, нічого складного тут немає: систему паролів ще ніхто не відміняв. Та біда в в тім, що користувачам іноді лінь придумувати складний пароль, та кожен раз при потребі скористатися телефоном вводити складну комбінацію. Лінь настільки, що вони готові ризикувати безпекою пристрою та особистих даних, тільки щоб не використовувати пароль.

  І ось розробники мобільних пристроїв вирішили оснастити свою продукцію новими суперсучасними системами, які дозволяють ідентифікувати користувача за сітківкою ока чи відбитком пальця - словом, за якимись унікальними даними, які сторонні особи не зможуть відтворити.


 • Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів

  Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів · lesya · 12.05.2015 17:51

  Виробник мобільної техніки компанія Sony Mobile Communications недавно представила новий смартфон. Xperia C4, що вийшов на зміну Xperia C3, орієнтований в першу чергу на тих, хто полюбляє робити селфі, а також на любителів вампірів.


 • Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора

  Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора · lesya · 24.03.2015 20:01

  Ми любимо речі, які дозволяють нам економити. А цим користуються великі компанії, які в умовах високої конкуренції пропонують споживачеві акції та знижки, щоб у такий спосіб розширити клієнтську аудиторію.