Алюмінієвий Full Tower від Lian Li з квартетом портів USB 3.0 Автор: Andriy · Опубліковано: 28.01.2010 14:39 · Розділ: Техніка

Компанія Lian Li Industrial Co. стала першим розробником комп'ютерних корпусів, який вже підготував до випуску модель з виведеними назовні чотирма портами USB 3.0, доповненими інтерфейсом eSATA і парою стандартних аудіороз'ємів.

Корпуси для ПК від Lian Li. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Корпуси для ПК від Lian Li. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Новинка під індексом PC-A77F виконана у форм-факторі Full Tower, виготовлена повністю з алюмінію, пропонується в чорному або сріблястому забарвленні і володіє габаритами 220x572x590 мм при вазі 9,2 кг.

Внутрішній простір корпусу. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Внутрішній простір корпусу. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Як і всі продукти від цього виробника, дебютант характеризується високою якістю збірки, добре продуманим дизайном інтер'єру і відмінно організованою системою охолодження. Виріб обладнано дванадцятьма 5,25-дюймовими відсіками, здатними вмістити до дев'яти 3,5-дюймових накопичувачів, має у своєму розпорядженні вісім слотів розширення, сумісний з платами стандартів E-ATX, ATX, Micro-ATX, CEB і допускає використання відеокарт довжиною до 365 мм.

Виведені роз’єми. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Виведені роз’єми. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Для підтримки оптимального температурного режиму всередині корпусу встановлені відразу шість вентиляторів, а саме: три 120-мм фронтальних з блакитним світлодіодним підсвічуванням і швидкістю обертання 1200 оборотів в хвилину, два 140-мм зверху зі швидкістю обертання 1000 оборотів в хвилину і ще один 120-мм тиловий зі швидкістю обертання 1500 оборотів в хвилину.

У продаж описаний вище продукт надійде з 26 березня цього року, проте поки точно не відомо, за якою саме ціною.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.