Canon представила нові висококласні проектори XEED SX7 Mark II і XEED SX7 Mark II Medical Автор: Andriy · Опубліковано: 28.01.2010 14:31 · Розділ: Техніка

Лінійку проекторів XEED від Canon поповнили моделі XEED SX7 Mark II і XEED SX7 Mark II Medical, в яких реалізовані нові режими, що оптимізують відображення фотографій і рентгенівських знімків завдяки удосконаленому відтворенню кольорових зображень і відтінків сірого.

Проектор XEED SX7 Mark II. Фото взято з сайту news.org.ua
Проектор XEED SX7 Mark II. Фото взято з сайту news.org.ua

В основі моделі XEED SX7 Mark II, наступниці популярної XEED SX7, лежить технологія рідкокристалічної панелі (LCOS) від Canon. Вона забезпечує живі кольори, хорошу деталізацію, яскравість 4000 люмен, високу роздільну здатність SXGA+ і коефіцієнт контрастності 1000:1. У XEED SX7 Mark II також реалізований новий режим «Фото», що дозволяє компенсувати яскравість і тон освітленості, використовуючи ряд попередньо заданих параметрів. Цей режим служить для компенсації світлових умов за допомогою налаштування кольорів, що проектуються, і передачі зображення, близького до того, яким воно з'явилося б на моніторі sRGB.

У XEED SX7 Mark II Medical реалізований режим моделювання DICOM Simulation з 21 попередньо встановленим налаштування, що дозволяє оптимізувати відтворення відтінків сірого відповідно до умов освітленості, виділяючи дрібні деталі цифрових рентгенівських знімків, що дозволяє доповнити будь-яку систему архівації та обміну зображеннями (PACS, Picture Archiving and Communication System).

Джерело news.org.ua


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.