У камері Panasonic LUMIX DMC-FX66 використовується технологія «розумного розширення» Автор: Andriy · Опубліковано: 28.01.2010 14:22 · Розділ: Техніка

Список січневих анонсів Panasonic продовжила компактна камера LUMIX DMC-FX68 (на європейському ринку вона буде називатися FX66), що має розширення 14,1 Мп.

Камера Panasonic LUMIX DMC-FX66. Фото взято з сайту ixbt.com
Камера Panasonic LUMIX DMC-FX66. Фото взято з сайту ixbt.com

У процесорі зображення Venus Engine VI реалізована нова технологія, названа Intelligent Resolution («розумне розширення»). Процесор виділяє межі об'єктів, текстурні ділянки і області з плавними градаціями, і застосовує до них різні алгоритми обробки. У підсумку, межі об'єктів виглядають більш чіткими, текстури - більш вираженими, а гладкі області очищаються від шумів. На відміну від функції рівномірного підвищення різкості по всьому полю знімка, Intelligent Resolution, на думку виробника, «виконує оптимальну обробку сигналу, щоб надати всьому знімку покращену чіткість з дрібними деталями».

Камера оснащена стабілізованим об'єктивом LEICA DC VARIO-ELMARIT, що охоплює діапазон фокусних відстаней 25-125 мм (в 35-міліметровому еквіваленті). При цьому максимальна діафрагма міняється від F/2,8 до F/5,9. Оптична схема об'єктиву складається з семи елементів в шести групах. Три елемента мають п'ять асферичних поверхонь.

Виробник відзначає високу швидкість фокусування і малу затримку спрацьовування затвору. До інших достоїнств камери можна віднести режим Happy, в якому знімок набуває більш яскравих і живих кольорів, режим Cosmetic, що поліпшує передачу тілесних кольорів при портретній зйомці та режим Sunset, що допомагає одержати виразні знімки заходу.

Апарат має дисплей розміром 2,7 дюйми. Для збереження знімків можна використовувати 40 Мб вбудованої пам'яті й карти пам'яті формату SD, SDHC і SDXC. Габарити камери рівні 97,0x54,1x21,8 мм. Маса з батареєю й карткою пам'яті дорівнює 145 г.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.