Букмекери ставлять ставки на перемогу Норвегії в "Євробаченні" Автор: Вікторія · Опубліковано: 12.04.2009 09:36 · Розділ: Музика

Олександр Рибак, співак білоруського походження, який представлятиме Норвегію на "Євробаченні-2009" з піснею Fairytale ("Казка"), є фаворитом найбільших букмекерських контор світу. Він є лідером серед гравців у Ladbrokes та Bet365. Після Рибака більшість гравців Ladbrokes ставлять на Грецію, Туреччину і шведську співачку Малену Ернман.

Хід підготовки Малени Ернман до конкурсного виступу в Москві змінений і відрізнятиметься від її фінального виступу на шведському відбірковому конкурсі "Євробачення", що відбувся в Стокгольмі. Зміни стануться в самій темі. Ернман виконуватиме пісню в образі скандинавської Крижаної королеви.

На думку букмекерів, шанси інших виконавців Північних країн, у тому числі і Росії є невеликими. Датському виконавцю, Брінку (Niels Brinck Kristensen), котрий виступить з піснею Belive Again, гравці пророкують 14 місце. Анастасія Приходько, яка виступить за Росію з композицією "Мамо", на 15 місце. За нею - фінська група Waldo's People з піснею Lose Control.

Фото взято з сайту rian.ru
Фото взято з сайту rian.ru

Конкурс пісні "Євробачення-2009" стане 54-м по рахунку, його півфінали пройдуть 12 і 14 травня, фінал - 16 травня.

Джерело rian.ru


Інші новини розділу