Морська риба сповільнює старіння Автор: Вікторія · Опубліковано: 28.01.2010 16:41 · Розділ: Краса і здоров'я

Біологи стверджують, що використання у харчуванні морської риби сприяє зміцненню здоров'я і продовжує життя. І особливо це стосується таких видів риб, як макрель, лосось і сардина.

Справа в тому, що в морській рибі містяться жирні кислоти, які не тільки благотворно впливають на організм людини, зокрема допомагають попередити багато хвороб серця, а й є справжнім еліксиром для продовження молодості.

Морська риба сприяє зміцненню здоровя і продовжує життя. Фото взято з сайту uvrk.com
Морська риба сприяє зміцненню здоровя і продовжує життя. Фото взято з сайту uvrk.com

У дослідженні були задіяні 608 пацієнтів, у яких спостерігаються захворювання серця. Було встановлено, що жирні омега-3 кислоти перешкоджають вкороченню теломер - закінчень хромосом. В організмі людини теломери відіграють функцію біологічного годинника. З часом вони вкорочуються в результаті численних поділів, а після того, як досягнуть критичних значень, перестають ділитися і починають відмирати.

Жирні кислоти здатні уповільнити вкорочення теломер, а тому сприяють зниженню ймовірності захворювання різними недугами, наприклад, перешкоджають утворенню ракових пухлин, забезпечують відновлення організму в людей після операцій на серце, перешкоджають розвитку хвороби Альцгеймера і забезпечують масу інших переваг.

Джерело science.yoread.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.