GeForce GTX 285 від ECS з трьома «пропелерами» Автор: Andriy · Опубліковано: 27.01.2010 11:28 · Розділ: Техніка

На офіційному сайті компанії Elitegroup Computer Systems (ECS) днями з'явився опис нової відеокарти під індексом NBGTX285-1GMX-F, в основу якої ліг графічний адаптер NVIDIA GeForce GTX 285 на базі виробленого за 55-нм технологією чіпа з 240 потоковими процесорами.

GeForce GTX 285 від компанії ECS. Фото взято з сайту 3dnews.ru
GeForce GTX 285 від компанії ECS. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Дана модель є альтернативним по дизайну рішенням, охолодженням якого займається не так давно представлений трьохвентиляторний кулер Accelero XTREME GTX Pro від Arctic Cooling.

GeForce GTX 285 від компанії ECS. Фото взято з сайту 3dnews.ru
GeForce GTX 285 від компанії ECS. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Прискорювач виготовлений під шину PCI Express 2.0 х16, укомплектований пам'яттю GDDR3 об'ємом 1 Гб з 512-бітовим інтерфейсом і забезпечений виведеними на задню панель двома портами DVI, а також одним HDTV-виходом. При цьому виріб сумісний з DirectX 10.0 Shader Model 4.0 і підтримує такі технології, як NVIDIA PhysX Technology, NVIDIA PureVideo HD Technology, NVIDIA CUDA Technology і NVIDIA SLI Technology (допускається організація конфігурації 2-Way SLI і 3-Way SLI).

Про частотні показники, ціну і терміни початку продажу цього продукту поки ніякої інформації немає.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.