Аукціон Barrett-Jackson: Petty's Garage Dodge Challenger SRT8 Автор: Andriy · Опубліковано: 27.01.2010 11:27 · Розділ: Авто-мото

Серед автомобілів, проданих на аукціоні Barrett-Jackson, на особливу увагу заслуговує купе Dodge Challenger від компанії Petty's Garage. І причин цьому як мінімум дві.

Dodge Challenger. Фото взято з сайту rstcars.com
Dodge Challenger. Фото взято з сайту rstcars.com

По-перше, під капотом стоїть «вісімка» Hemi об'ємом 426 кубічних дюймів (приблизно 7 літрів). 585 кінських сил і 760 Нм обертового моменту.

Dodge Challenger. Фото взято з сайту rstcars.com
Dodge Challenger. Фото взято з сайту rstcars.com

А по-друге, автомобіль пофарбований в особливий колір під назвою Petty Blue, що зустрічається вкрай рідко. Автомобіль повністю розібрали, пофарбували (аж до елементів підвіски), зібрали заново. Загалом, вийшов такий ось небесно-блакитний «Додж».

Dodge Challenger. Фото взято з сайту rstcars.com
Dodge Challenger. Фото взято з сайту rstcars.com

Крім того, можна помітити виконаний вручну обвіс (бампери, накладки на пороги, задній спойлер). А ще у машини особлива підвіска, гальма Brembo, розташовані посередині патрубки випускної системи. Та й серійний номер 0001, який означає, що даний автомобіль є першим «стріт-каром», випущеним Petty's Garage, теж чогось вартий.

Dodge Challenger. Фото взято з сайту rstcars.com
Dodge Challenger. Фото взято з сайту rstcars.com

Точніше, це все коштує 130 тисяч доларів - саме стільки було заплачено за ексклюзивний «Челленджер». Кошти, виручені від продажу, відправлять на благодійність.

Джерело rstcars.com


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.