Нові компактні колонки Jetbalance - JB-110, JB-112 і JB-114 Автор: Andriy · Опубліковано: 27.01.2010 11:22 · Розділ: Техніка

ТМ Jetbalance представила три нові компактні акустичні системи JB-110, JB-112 і JB-114 з інтерфейсом підключення по USB, що дозволяє використовувати їх з ноутбуком, ПК, MP3 плеєром або іншими аудіо пристроями без підключення до побутової електричної мережі. Нова акустика Jetbalance легко вирішить проблему недостатнього звуку вбудованих колонок вашого ноутбука, а компактний розмір дозволить взяти її з собою в поїздку або на ділову зустріч.

Компактна акустична система JB-110. Фото взято з сайту news.ferra.ru
Компактна акустична система JB-110. Фото взято з сайту news.ferra.ru

JB-110 - компактна мультимедійна стереосистема з вихідною потужністю RMS 6 Вт. Провід живлення з USB роз'ємом дозволяє отримувати енергію для роботи підсилювача безпосередньо від USB порту ноутбука, ПК, MP3 плеєра або інших аудіо пристроїв. Адаптер, що входить в комплект, також залишає можливість традиційного підключення до побутової електричної мережі. Керування гучністю здійснюється великим поворотним регулятором на передній панелі. Також колонки JB-110 обладнані роз'ємом для підключення навушників. Колонки виконані в чорній кольоровій гамі, завдяки компактним розмірам їх можна легко розмістити на невеликому офісному столі або взяти з собою.

Компактна акустична система JB-112. Фото взято з сайту news.ferra.ru
Компактна акустична система JB-112. Фото взято з сайту news.ferra.ru

Акустична система Jetbalance JB-112 виконана в компактному корпусі, це також модель з вихідною потужністю 6 Вт RMS і інтерфейсом підключення по USB. Колонкам JB-112 не потрібне додаткове живлення, але в комплект також входить адаптер для підключення до побутової електричної мережі. Вимикач живлення, ручка управління гучністю, роз'єм для підключення навушників винесені на бічну сторону активної колонки.

Компактна акустична система JB-114. Фото взято з сайту news.ferra.ru
Компактна акустична система JB-114. Фото взято з сайту news.ferra.ru

Портативна акустична система Jetbalance JB-114 володіє вихідною потужністю 12 Вт RMS і проводом живлення з USB роз'ємом для підключення безпосередньо до USB-порту ноутбука, ПК або аудіо пристрою. В комплект входить адаптер, який також залишає можливість традиційного підключення до побутової електричної мережі. Елементи управління (вимикач живлення, ручка управління гучністю, роз'єм для підключення навушників) розташовані на передній панелі активної колонки.

Джерело news.ferra.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.