ASUS Radeon HD 5670 із захистом від пилу і тріщин Автор: Andriy · Опубліковано: 27.01.2010 11:19 · Розділ: Техніка

Компанія ASUSTeK Computer зовсім недавно розмістила на своєму офіційному сайті опис власної версії новітнього графічного адаптера ATI Radeon HD 5670, що є першим сумісним з DirectX 11 продуктом такого роду в ціновій категорії «до $100».

ASUS Radeon HD 5670. Фото взято з сайту 3dnews.ru
ASUS Radeon HD 5670. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Модель ASUS EAH5670/DI/1GD5 вигідно відрізняється від еталонного зразка AMD відразу за двома аспектами. По-перше, прискорювач обладнаний більш ефективною, ніж референсний кулер, системою повітряного охолодження з великим алюмінієвим радіатором і встановленим на ньому великим вентилятором, який забезпечений захистом від несприятливого впливу пилу, що, за заявами розробників, на 25% збільшує термін його служби в порівнянні з традиційними «пропелерами». По-друге, виріб забезпечено технологіями Fuse Protection і GPU Guard, які значно підвищують надійність продукту і його стійкість до механічних пошкоджень.

ASUS Radeon HD 5670. Фото взято з сайту 3dnews.ru
ASUS Radeon HD 5670. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Новинка заснована на створеному по 40-нм технології чіпі з 627 мільйонів транзисторів, який володіє 400 потоковими процесорами, 20 текстурними модулями (TMU) і 8 блоками растеризації (ROP). Вона використовує шину PCI Express 2.0 x16, має на борту гігабайт пам'яті GDDR5 з 128-бітовим інтерфейсом, підтримує технології ATI Avivo HD Video & Display Technology, ATI Stream Acceleration Technology і ATI Eyefinity Multi-display Technology, а також повністю відповідає вимогам платформи Windows 7. При цьому відеокарта функціонує на частотах 775/4000 МГц (ядро/память), а набір її комунікаційних можливостей представлений виведеними на задню панель портами DVI, D-Sub і HDMI.

Купити цей продукт в деяких європейських онлайн-магазинах можна вже зараз за ціною від 94 євро.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.