XClio готує до випуску корпус типу mid-tower з зручно розміщеними кнопками та роз'ємами Автор: Andriy · Опубліковано: 27.01.2010 11:16 · Розділ: Техніка

Компанія XClio має намір найближчим часом почати постачання двох нових корпусів для ПК. Докладна інформація про моделі 737 і 747 вже з'явилася на сайті компанії.

Корпуси для ПК від компанії XClio. Фото взято з сайту ixbt.com
Корпуси для ПК від компанії XClio. Фото взято з сайту ixbt.com

Вищезазначені корпусу відносяться до категорії mid-tower і розраховані на плати типорозміру ATX, Micro ATX і Flex ATX. Габарити корпусів рівні 480x190x440 мм. Всі внутрішні і зовнішні поверхні виробів мають покриття чорного кольору. Шасі розраховано на установку до чотирьох накопичувачів типорозміру 5,25 дюйма і до п'яти накопичувачів типорозміру 3,5 дюйма. Не зовсім звичним, але вже відомих по інших корпусах Xclio, є розміщення індикаторів, кнопок живлення й перезавантаження, а також роз'ємів введення-виводу. Порт eSATA, два порти USB 2.0, гнізда для навушників і мікрофона та інші елементи, які зазвичай знаходяться на передній панелі, винесені в характерну «башточку» на верхній стінці корпуса. Таке рішення буде зручним, якщо системний блок знаходиться на підлозі, поруч з користувачем.

Внутрішній простір корпусу. Фото взято з сайту ixbt.com
Внутрішній простір корпусу. Фото взято з сайту ixbt.com

Верхня стінка також стала місцем розміщення двох 80-міліметрових вентиляторів. Ще один вентилятор, цього разу - 120-міліметровий, знаходиться на задній стінці корпуса. У разі потреби можна встановити додатковий вентилятор типорозміру 80, 90 або 120 мм на передню стінку, один або два вентилятора типорозміру 120 або 140 мм - на бічну. В якості інших особливостей 737 і 747 можна згадати можливість монтажу і демонтажу накопичувачів і карт розширення без застосування інструментів. Відмінності між моделями зводяться до зовнішнього оформлення передньої панелі.

Джерела: ixbt.com, news.ferra.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.