Photosimile 5000 - "фотокопір" для 3D-зйомки предметів Автор: Andriy · Опубліковано: 27.01.2010 11:11 · Розділ: Техніка

Створювати тривимірні анімації об'єктів для сайтів, реклами або інших цілей не так уже й просто - у будь-якому разі, з процесом зняття ксерокопії не порівняти. Якщо тільки не використовувати новий пристрій, який не вимагає від користувача ані професійних навичок роботи з камерами, ні наявності 3D-сканерів. Ortery пропонує систему, що дозволяє в автоматичному режимі отримати серію зроблених під різними кутами знімків якого-небудь предмета. Photosimile 5000 являє собою невелику керовану за допомогою комп'ютера "фотостудію", оснащену джерелами світла, 10,1-Мп DSLR-камерою Canon EOS Rebel XS на механічній "рейці", автоматичним позиціонуванням та спеціалізованим програмним забезпеченням.

Photosimile 5000. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Photosimile 5000. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Photosimile 5000 підключається до ПК по інтерфейсу USB. ПЗ надає можливість контролювати розташування камери і її настроювання, швидкість повороту, режим зйомки і здійснювати подальшу обробку зображень. Користувачеві потрібно лише помістити всередину камери об'єкт і керувати процесом через програму. Освітлення забезпечується рівномірне і безтіневе, в конструкції застосовані чотири лампи денного світла з колірною температурою 6500 K. При 360-градусній зйомці положення камери регулюється автоматично. Максимальний розмір предметів обмежений 56 см для кожної сторони, але для режиму 3D ліміт дещо більший.

Фото взято з сайту 3dnews.ru
Фото взято з сайту 3dnews.ru

Тривимірна анімація складається з 72 знімків, отриманих під 9 кутами від 0° до 90°, і може бути збережена у форматах GIF, Flash або Real3D. Також можливо складання анімації в Silverlight з контролем за допомогою миші і функцією зуму. Для більш точного настроювання процесу зйомки призначений попередній перегляд. Компанія анонсувала Photosimile 5000 раніше, але поставки почалися тільки зараз. Габарити продукту - 114,3х72,4х87,6 см, маса - 61 кг. Вартість не називається, за неофіційною ж інформацією вона складає $17000 - очевидно, система не для домашніх розваг.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.