Аукціон Barrett-Jackson: Shelby Cobra Автор: Andriy · Опубліковано: 27.01.2010 11:07 · Розділ: Авто-мото

Такі слова як «Shelby Cobra» викликають у кожного цінителя автомобілів сильне слиновиділення, а якщо щось подібне прозвучить на аукціоні, то можна бути впевненим, що відбою від потенційних покупців не буде. Така ситуація склалася і на Barrett-Jackson цього року, де з молотка пішли цілих дві машини, що носять назву Cobra.

Shelby Cobra 1964 року випуску. Фото взято з сайту rstcars.com
Shelby Cobra 1964 року випуску. Фото взято з сайту rstcars.com

Перша, CSX2091, є класичною 289-ою «Коброю» 1963 року випуску з повністю відреставрованим мотором потужністю 417 кінських сил. Другий автомобіль – 1964 року 289 Cobra - має біле (Wimbledon White) забарвлення кузова з чорним інтер'єром. За час свого існування спорткар зазнав численних модифікацій і на даний момент знаходиться в чудовому стані.

Shelby Cobra 1963 року випуску. Фото взято з сайту rstcars.com
Shelby Cobra 1963 року випуску. Фото взято з сайту rstcars.com

Як тільки відвідувачі аукціону побачили автомобілі, ставки стрімко зросли. В підсумку за кожну машину виклали більше ніж по 400 тисяч доларів. Чорна Cobra (CSX2091) пішла за 401500 доларів, а біла була продана за ціною 478500 доларів. За результатами аукціону, машини стали найдорожчими на аукціоні.

Джерело rstcars.com


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.