Kingston розширює об'єм твердотільних накопичувачів SSDNow V+ до 512 ГБ Автор: Andriy · Опубліковано: 27.01.2010 11:03 · Розділ: Техніка

Компанія Kingston Technology анонсувала випуск другого покоління твердотільних накопичувачів SSDNow V+. Пристрої стали ще швидшими і ємнішими, а також отримали підтримку технології TRIM, реалізованої в Windows 7. Команда TRIM допомагає підтримувати продуктивність накопичувача на високому рівні протягом усього терміну експлуатації.

Твердотільний накопичувач SSDNow V+. Фото взято з сайту ixbt.com
Твердотільний накопичувач SSDNow V+. Фото взято з сайту ixbt.com

Технічні характеристики накопичувачів серії SSDNow V+:

• Швидкість читання: до 230 МБ/с;

• Швидкість запису: до 180 МБ/с;

• Типорозмір: 2,5";

• Інтерфейс: SATA 3 Гбіт/с;

Робоча потужність:

• 2,6 Вт в моменти активності;

• 0,15 Вт в режимі простою;

• Розміри: 100х70х9,5 мм;

• Маса: 84 г.

За результатами тесту PCMark Vantage накопичувач SSDNow V+ об'ємом 512 ГБ досяг результату 28264 бали. Оцінка виводиться на підставі швидкості завантаження операційної системи, імпорту фотографій, додавання музики в колекцію і запуску додатків. Для порівняння, вінчестер зі швидкістю обертання шпинделя 7200 об/хв в тих же умовах набрав 3294 балів.

Тестова система, що складається з процесора Core 2 Quad Q9550 (2,83 ГГц), системної плати Intel DG945ID і 4 ГБ оперативної пам'яті, працювала під керуванням 64-розрядної Windows 7 Professional.

Повний комплект постачання. Фото взято з сайту ixbt.com
Повний комплект постачання. Фото взято з сайту ixbt.com

Пристрої також доступні як частина набору для модернізації ПК, в який, крім самого накопичувача, входить зовнішній корпус для нього, програмне забезпечення для перенесення даних, кабелі SATA і монтажні скоби, що забезпечують установку у відсік типорозміру 3,5 дюйма.

Залежно від об’єму, ціна моделей становить $268 (64 ГБ), $512 (128 Гб), $992 (256 Гб) і $1969 (512 Гб). Набір для модифікації обійдеться в додаткових $16. Виробник супроводжує свої продукти трирічною гарантією. Заявлений час напрацювання на відмову перевищує 1000000 годин.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.