В Угорщині виставлено на продаж замок за 3 копійки Автор: Lesly · Опубліковано: 26.01.2010 15:42 · Розділ: Події у світі

Вартість замку, який був побудований в XVIII столітті, становить усього один форинт (0,003 євро). Однак його реконструкція «влетить у копієчку»: за оцінками експертів, на неї доведеться витратити 1,1 млн. євро.

Продаж замку буде здійснено тільки в тому випадку, якщо покупець надасть гарантії проведення реставраційних робіт у будинку.

Замок Алмаші розташовується в околицях міста Дьюла, на відстані 200 км від Будапешта, на території туристичного комплексу біля одного з популярних бальнеологічних курортів Угорщини. Він був побудований в 1725 році і реконструйований у 1801-му. Замок розташовується на території площею 13 тис. кв. м і пустує вже протягом десяти років.

Замок Алмаші – один з німих свідків багатої історії країни. Фото взято з сайту realty.newsru.com
Замок Алмаші – один з німих свідків багатої історії країни. Фото взято з сайту realty.newsru.com

Раніше він належав родині Алмаші, один з членів якої, граф Ласло Алмаші, навіть «засвітився» в оскароносній картині «Англійський пацієнт».

Фортеці, замки і палаци - невід'ємна частина історичної і культурної спадщини Угорщини. Німі свідки минулого країни, її боїв і битв, і одночасно дивні споруди із чаруючою атмосферою, які ніби зійшли до нас зі сторінок дитячих казок, - вони сповнені страшних історій про жорстоких правителів або, навпаки, романтичних оповідок про діяння хоробрих лицарів, прекрасних принцес і легендарних королів.

Сьогодні на території Угорщини налічується близько тисячі замків, палаців і фортець, більше восьмисот з них охороняються - разом з оточуючими їх садами і парками - як пам'ятки архітектури. Історичні бурі минулих століть, бої Першої та Другої світових воєн, роки комуністичного режиму не надто великодушно обійшлися з ними. Однак зміни політичної та економічної ситуації в країні призвели до великої реконструкції цих благородних творінь рук людських.

Джерело realty.newsru.com


Інші новини розділу