Настільні ігри майбутнього вже можна оцінити Автор: Andriy · Опубліковано: 26.01.2010 10:39 · Розділ: Нові технології

У Королівському університеті (Queen's University) Онтаріо, Канада, розроблена унікальна технологія, яка на думку дослідників може назавжди змінити настільні ігри. Вона дозволяє групі друзів або членам сім'ї брати участь в електронних іграх майже так само, як у колись більш поширеній "Монополії" та інших - з реальним спілкуванням і взаємодією, перебуваючи поруч навколо столу. Також стає простішим управління віртуальними об'єктами завдяки використанню звичайних картонних карток.

Фото взято з сайту 3dnews.ru
Фото взято з сайту 3dnews.ru

Професор Роел Вертігаал (Roel Vertegaal) упевнений, що представлена ним система - це майбутнє настільних ігор. На перший погляд вся технологія виглядає як набір білих шестикутників, взятих з гри Settlers of Catan. Але за допомогою розташованих на деякій висоті камери і проектора кожна картка перетворюється на "комп'ютер", що показує зображення і відео. Таке рішення передує приходу більш досконалих систем, заснованих на тонкоплівкових дисплеях з органічних світлодіодів. "Ми просто уявили, що вони вже існують, і що ми можемо з ними зробити", - говорить Вертігаал.

Настільні ігри - це лише початок. Професор також займається технологією DisplayObjects, що перетворює в "електронний" пристрій будь-який предмет. У найближчому майбутньому, вважає Вертігаал, комп'ютери будуть мати будь-яку форму і вигляд, а подібні iPhone дисплеї почнуть з'являтися на будь-якому продукті.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.