До дня Перемоги на Кубані роздадуть до 300 тис "георгіївських стрічок" Автор: Вікторія · Опубліковано: 10.04.2009 09:50 · Розділ: Суспільство

Близько 300 тисяч стрічок планується роздати жителям і гостям Краснодарського краю до дня Перемоги, в рамках всеросійської акції "Георгіївська стрічка". Таким чином, продовжиться ініціатива, розпочата в 2007 році - збір пожертвувань для краснодарської лікарні ветеранів війни. У перший рік проведення акції, жителі краю пожертвували для лікарні 5,3 мільйона рублів, а в 2008 році - близько 10 мільйонів рублів. На ці гроші організатори акції купили медичне устаткування для краснодарської лікарні.

"Ми плануємо цього року роздати таку ж кількість стрічок, як і у минулому, - близько 300 тисяч", - сказав представник організаторів. Він уточнив, що акція проходитиме в Краснодарському краю з 25 квітня по 9 травня. Стрічки роздаватимуть активісти суспільних рухів у всіх муніципалітетах регіону. В столиці Кубані організовують 10 "точок" роздачі стрічок.

Представники акції розраховують зібрати пожертвувань на рівні минулого року, хоча через світову кризу, не виключають, що сума буде меншою. Акція "Георгіївська стрічка" була задумана та здійснена "Студентською общиною". Чорно-помаранчеві стрічки стали символом пам'яті про Перемогу у Великій Вітчизняній війні, знаком вічної вдячності ветеранам, що звільнили світ від фашизму.

Джерело rian.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.