BookBook - оригінальний чохол для ноутбуків Apple і не тільки для них Автор: Andriy · Опубліковано: 26.01.2010 10:32 · Розділ: Техніка

Компанія Twelve South, що спеціалізується на випуску аксесуарів для комп'ютерів виробництва Apple, випустила шкіряний чохол для ноутбуків, зовні дуже схожий на стару книгу з потертою обкладинкою. Новинка, показана на знімках, отримала назву BookBook.

Оригінальний чохол для ноутбуків BookBook. Фото взято з сайту ixbt.com
Оригінальний чохол для ноутбуків BookBook. Фото взято з сайту ixbt.com

Структура BookBook володіє достатньою жорсткістю, щоб захистити ноутбук від механічних пошкоджень, а м'яка внутрішня обробка перешкоджає виникненню подряпин, стверджує виробник.

Чохол для ноутбуків BookBook. Фото взято з сайту ixbt.com
Чохол для ноутбуків BookBook. Фото взято з сайту ixbt.com

Чохол оброблений шкірою, і після виготовлення піддається штучному старінню, тому що кожен екземпляр отримує певну порцію індивідуальності.

Чохол для ноутбуків BookBook. Фото взято з сайту ixbt.com
Чохол для ноутбуків BookBook. Фото взято з сайту ixbt.com

Доступно два варіанти BookBook - для ноутбуків Apple з екранами розміром 13 і 15 дюймів по діагоналі.

Чохол для ноутбуків BookBook. Фото взято з сайту ixbt.com
Чохол для ноутбуків BookBook. Фото взято з сайту ixbt.com

У принципі, ніщо не заважає укласти в «книгу» інший мобільний комп'ютер. Внутрішній простір 13-дюймового моделі описує вираз 330х232х28 мм, чохол більшого розміру здатний вмістити пристрій габаритами до 364х249х28 мм. Ціна виробу дорівнює $80.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.