РК-планшет Boogie Board вже можна купити Автор: Andriy · Опубліковано: 26.01.2010 10:30 · Розділ: Техніка

Компанія Kent Displays спеціалізується на випуску рефлексивних дисплеїв під маркою Reflex, в яких використовується технологія холестеричних рідких кристалів. Особливість цих дисплеїв полягає в тому, що живлення їм необхідне тільки при зміні зображення. За словами компанії, деякі з випущених нею дисплеїв вже зберігають одне й те ж зображення без живлення більше 10 років.

РК-планшет Boogie Board. Фото взято з сайту ixbt.com
РК-планшет Boogie Board. Фото взято з сайту ixbt.com

Для просування технології в споживчому сегменті було створено спеціальний підрозділ під назвою Improv Electronics. Першим продуктом, який компанія випустила на ринок під маркою Improv Electronics, став планшет Boogie Board LCD Writing Tablet.

Пристрій, показаний на ілюстраціях, покликаний замінити паперовий блокнот чи дошку для записів. Він є першим «безпаперовим блокнотом», в якому в якості поверхні для письма використовується чутливий до тиску рідкокристалічний дисплей Reflex.

РК-планшет Boogie Board. Фото взято з сайту ixbt.com
РК-планшет Boogie Board. Фото взято з сайту ixbt.com

На відміну від більшості рідкокристалічних дисплеїв, створених на скляній підкладці, дисплей Boogie Board зроблений з міцного і гнучкого пластику. Щоб написати або намалювати що-небудь на поверхні планшета, можна використовувати перо або інший предмет. Ширина лінії залежить від товщини предмета та сили натиску. Створене зображення зберігається на екрані до тих пір, поки не буде натиснута кнопка очищення. Енергія витрачається тільки в момент очищення (в якості джерела живлення використовується маленька годинникова батарейка, якої вистачає на 50000 циклів стирання). На сайті Amazon пристрій можна придбати приблизно за $30.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.