CPU-кулер Scythe Yasya з унікальними пластинами радіатора Автор: Andriy · Опубліковано: 26.01.2010 10:23 · Розділ: Техніка

Компанія Scythe оголосила про виведення на рідний японський ринок нової системи активного повітряного охолодження для центральних процесорів, що отримала назву Yasya (код SCYS-1000), яка є сумісною з роз'ємами Socket LGA775/1366/1156 (Intel) і Socket 754/939/940/AM2/AM2+/AM3 (AMD).

Кулер Scythe Yasya. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Кулер Scythe Yasya. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Даний кулер відноситься до варіантів баштового типу та конструктивно складається з мідної підставки з нікельованим покриттям, від якої відходять шість U-подібних мідних теплових трубок діаметром 6 мм кожна, які пронизують наскрізь масивний радіатор з численних тонких алюмінієвих пластин дуже оригінальної форми. На радіаторі збоку встановлений фірмовий 120-мм вентилятор KAZE JYUNI, швидкість обертання якого може змінюватися як автоматично методом широтно-імпульсної модуляції, так і вручну за допомогою спеціального регулятора, що додається в комплекті (діапазон значень складає від 740 до 1900 або від 470 до 1340 обертів на хвилину). У запущенному стані «пропелер» здатний перекачувати до 110,31 кубічних футів повітря в хвилину. При цьому рівень створюваного ним під час роботи шуму не піднімається вище за позначку в 37 дБ. Що ж стосується загальних габаритів і ваги виробу, то ці параметри дорівнюють 130х108х159 мм і 848 г відповідно.

Кулер Scythe Yasya. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Кулер Scythe Yasya. Фото взято з сайту 3dnews.ru

На даний момент про ціну новинки нічого не відомо.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.