Одяг з капюшоном небезпечний для життя Автор: Вікторія · Опубліковано: 26.01.2010 11:34 · Розділ: Краса і здоров'я

Більшість молодих людей для того, щоб уберегтися від сонячного удару, вважають за краще надягати майки з капюшоном. Однак, працівники міської лікарні Бірмінгема стверджують, що прикривати голову в такий спосіб небезпечно для життя.

Медичні фахівці першими провели масштабне дослідження шкоди від капюшона й опублікували його в Журналі Королівського медичного товариства.

Надітий на голову капюшон значно підвищує ризик нещасних випадків з велосипедистами і пішоходами, оскільки більш ніж в 2 рази зменшує поле огляду. Дослідники на чолі з професором-офтальмологом Девідом Макгрегором провели експеримент, в ході якого заміряли бінокулярне поле зору у добровольців, яким було запропоновано надіти одяг з капюшоном.

Носіння одягу з капюшоном загрожує здоров’ю та життю. Фото взято з сайту spicami.ru
Носіння одягу з капюшоном загрожує здоров’ю та життю. Фото взято з сайту spicami.ru

У результаті виявилося, що капюшон скорочує кут огляду, оскільки при повороті голови закриває значну частину обличчя. Особливо небезпечно прикривати голову капюшоном під час їзди на велосипеді, мотоциклі, а також просто при переході через дорогу. Саме тому краще за все віддавати перевагу косинці, кепці або капелюшку.

А представники Конгресу британських профспілок виступили з пропозицією законодавчо обмежити висоту каблуків, для роботи в офісі. Профспілкові діячі (більшість з них - чоловіки) стурбовані тим, що регулярне носіння високих каблуків призводить до різних захворювань і травм гомілки. За даними профспілок, внаслідок таких захворювань британці щорічно пропускають два мільйони робочих днів.

Джерело rambler.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.