Акули атакують із закритими очима Автор: Вікторія · Опубліковано: 25.01.2010 15:38 · Розділ: Наука

Акули є найбільш небезпечними морськими хижаками. Існує близько 350 видів цих риб, які дуже сильно відрізняються між собою. Багато з них харчуються тільки рибою та молюсками, але деякі дуже небезпечні практично для будь-яких живих істот, включаючи людину.

Акулам володіють винятковим нюхом і можуть відчути жертву з відстані кількох кілометрів. При цьому захиститися від акули, яка вважає вас їжею, дуже не просто. Коли вони нападають, то закривають очі для того, щоб жертва не змогла їх поранити. Під час нападу акула мотає головою в різні боки, щоб розшматували тіло жертви на шматки, а смертельно небезпечні гострі ікла служать чудовою зброєю.

Захистися від акули, яка вважає вас здобиччю, надзвичайно важко. Фото взято з сайту likt590.ru
Захистися від акули, яка вважає вас здобиччю, надзвичайно важко. Фото взято з сайту likt590.ru

Основною причиною нападу акул є голод. Однак дуже часто вони нападають без будь-яких підстав. Передбачити дії акул дуже складно. Іноді в них спостерігаються своєрідні припадки, під час яких тварини хапають все, що можуть проковтнути. Цим, до речі, і пояснюється те, що часом з акулячих шлунків витягають зовсім дивні предмети, наприклад, вибухівку, книги, побутові предмети і т. п.

А раніше вчені з'ясували, яким чином акули, які вважалися «безсердечними матерями», дбають про новонароджених дитинчат. Незважаючи на те, що мама-акула залишає дітей одних одразу після народження, вона по-своєму піклується про дитинчат, передаючи їм в спадок потрібні розміри внутрішніх органів.

Джерело rosbalt.ru


Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.