Дисплеї ViewSonic - нові розміри і технологія ViewLED Автор: Andriy · Опубліковано: 25.01.2010 10:48 · Розділ: Техніка

У першому і другому кварталах в Європі надійдуть у продаж п'ять нових моніторів від компанії ViewSonic. Наприкінці першого кварталу сімейство VX (призначене для геймерів і ентузіастів-екстремалів) поповниться дисплеями з розміром екрану 24 і 27 дюймів. Незабаром за ними піде VX2450wm, 24-дюймова панель із застосуванням технології ViewLED, яка забезпечить характерний для сімейства VX короткий час відгуку за безпрецедентної глибини кольору і економічності. Вона відрізняється витонченою тонкою конструкцією і роздільною здатністю 1080p Full HD 1920x1080, забезпечуючи чітке зображення. Безртутна система підсвічування WLED автоматично виявляє сигнал зображення і інтелектуально регулює яскравість, забезпечуючи більш глибокі чорні, чисті білі і виразні сірі тони. Доповнений вбудованими динаміками, технологією SRS Premium Sound і входами DVI і VGA, цей монітор, який відповідає вимогам стандарту Energy Star, забезпечує якісне відтворення мультимедіа, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу.

Дисплей від ViewSonic. Фото взято з сайту news.ferra.ru
Дисплей від ViewSonic. Фото взято з сайту news.ferra.ru

У сімейство VA (Value range - економ-клас) тепер входить широкоформатна панель розміром 22 дюйми, призначена для тих користувачів, які не люблять витрачати зайвого, але мають потребу у високоякісному дисплеї. У другому кварталі 2010 року вийде модель V3D241wm-LED. Ця високопродуктивна панель 3D Certified розміром 24 дюйми зі світлодіодним підсвічуванням піднімає 3D-ігри на новий якісний рівень завдяки безпрецедентній глибині кольору, контрастності і економічності.

Модель VX1932wm-LED призначена для тих користувачів, яким потрібна високопродуктивна панель, але з функціями економії енергії. Як обіцяє компанія, цей екран економить понад 50% електроенергії в порівнянні з традиційними панелями. Про початок продажів VX2450wm-LED і VX1932wm-LED і їх рекомендовану вартість буде повідомлено додатково.

Джерело news.ferra.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.