Представлена перша карта пам'яті з підтримкою інтерфейсу TransferJet Автор: Andriy · Опубліковано: 25.01.2010 10:45 · Розділ: Нові технології

Наприкінці минулого року компанія Sony представила перший у світі набір мікросхем для інтерфейсу Transfer Jet. Нагадаємо, пристрої, оснащені цим інтерфейсом, зможуть обмінюватися інформацією по бездротовому каналу без участі точки доступу. Відстань між пристроями не повинна перевищувати 3 см, що істотно менше радіуса дії, скажімо, Bluetooth, зате максимальна швидкість передачі Transfer Jet досягає 560 Мбіт/с. Для порівняння - максимальна швидкість, визначена специфікацією Bluetooth 2.1 + EDR (Enhanced Data Rate), дорівнює 3 Мбіт/с.

Картка памяті формату Memory Stick PRO-HG Duo з адаптером Transfer Jet. Фото взято з сайту ixbt.com
Картка памяті формату Memory Stick PRO-HG Duo з адаптером Transfer Jet. Фото взято з сайту ixbt.com

Днями Sony оголосила про випуск першої картки пам'яті формату Memory Stick PRO-HG Duo, поєднаної з адаптером Transfer Jet. Об'єм пам'яті картки становить 8 ГБ. У майбутньому очікується випуск моделей об'ємом 16 і 32 ГБ. Поки новинка призначена тільки для японського ринку, де вона буде коштувати приблизно $100. Коли Sony почне постачання карток з підтримкою Transfer Jet в інші регіони і чи розпочнуться вони взагалі - поки невідомо. Втім, якщо це не зробить Sony, це можуть зробити інші учасники створеної влітку 2008 року організації TransferJet Consortium, у числі яких - такі відомі виробники електронних пристроїв, як Canon, Hitachi, Panasonic, Nikon, Olympus Imaging, Samsung Electronics і Toshiba.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.