DiskStation DS1010+ від Synology - мережеве сховище з ємністю до 20 Тб Автор: Andriy · Опубліковано: 25.01.2010 10:39 · Розділ: Техніка

Тайванська компанія Synology представила свій новий NAS пристрій DiskStation DS1010+, призначений для малого і середнього бізнесу. Новинка одержала п'ять вбудованих відсіків під накопичувачі з функцією гарячої заміни, що пропонують до 10 Тб загального дискового простору. Крім того, як опція, доступний спеціальний блок розширення DX510, що дозволяє додати ще п'ять дискових відсіків. Таким чином, загальна місткість нового мережевого сховища може досягати 20 Тб.

DiskStation DS1010+. Фото взято з сайту news.ferra.ru
DiskStation DS1010+. Фото взято з сайту news.ferra.ru

При цьому блок розширення DX510, який повинен з'явитися у продажі в березні, підключається до NAS пристрою DiskStation DS1010+ через кабель eSATA зі спеціальними роз'ємами. У той же час швидкість читання і запису даних у самого мережевого сховища досягає 115 і 109 Мб/с відповідно. Характеристики DiskStation DS1010+ включають процесор із частотою 1,67 ГГц і 1 Гб пам'яті DDR2. Причому об'єм оперативної пам'яті може бути збільшений до 2 або 3 Гб.

Крім того, NAS пристрій DiskStation DS1010+ підтримує безліч одночасних запитів від різних клієнтів. За даними виробника, пристрою потрібно приблизно 30 секунд для обробки 1000 синхронних запитів. Система інтерфейсів DiskStation DS1010+ включає два роз'єми Gigabit Ethernet і чотири USB порти, а сам пристрій оснащено фірмовим програмним забезпеченням DiskStation Manager 2.2 з підтримкою інтеграції Windows ADS, FTP сервера з функцією шифрування, функцій поштової та веб-сервера, а також резервного копіювання даних. Постачання мережевого сховища DiskStation DS1010+ вже почалися, проте про вартість не повідомляється.

Джерело news.ferra.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.