Thermaltake Silver River II: стильні корпуси для накопичувачів типорозміру 2,5" і 3,5" Автор: Andriy · Опубліковано: 25.01.2010 10:24 · Розділ: Техніка

Компанія Thermaltake анонсувала випуск серії зовнішніх корпусів для накопичувачів SATA під назвою Silver River II. Стильний зовнішній вигляд продуктам надає алюмінієва обробка з пластиковими вставками чорного кольору.

Корпус для накопичувачів типорозміру 3,5 дюйма. Фото взято з сайту ixbt.com
Корпус для накопичувачів типорозміру 3,5 дюйма. Фото взято з сайту ixbt.com

Два з трьох рішень призначені для вінчестерів типорозміру 3,5 дюйма. Модель ST0016 оснащена інтерфейсами USB 2.0 і eSATA, а ST0017 обходиться лише USB 2.0. Знімна підставка дозволяє розташувати корпус як горизонтально, так і вертикально. Габарити корпусів рівні 195х125х70 мм, а маса - близько 370 г.

Більш компактна модель ST0018 розрахована на встановлення жорстких дисків або твердотільних накопичувачів типорозміру 2,5 дюйма (заввишки 9,5 мм) і підключається до ПК за допомогою інтерфейсу USB 2.0. Важить виріб 98 г, а його розміри складають 136х79х17 мм.

Корпус для накопичувачів типорозміру 2,5 дюйма. Фото взято з сайту ixbt.com
Корпус для накопичувачів типорозміру 2,5 дюйма. Фото взято з сайту ixbt.com

У комплект постачання кожної моделі входять необхідні кабелі та викрутка для установки накопичувача. Портативна версія також укомплектована м'яким чохлом для перенесення.

Продажі новинок почнуться в лютому. Рекомендована виробником ціна моделей ST0016, ST0017 і ST0018 становить $40, $30 і $20 відповідно.

Джерело ixbt.com, news.ferra.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.