Сік лохини здатний покращувати пам'ять Автор: Вікторія · Опубліковано: 25.01.2010 10:31 · Розділ: Цікаві факти

Щоденне вживання 0,5 л соку лохини може перешкоджати ослабленню пам'яті. На думку вчених, ягідний сік допомагає відновити спогади, навіть після того як пам'ять почала погіршуватися.

Експерименти, проведені фахівцями з Університету Цинциннаті (США), показали, що після 12-тижневого курсу «лохинної терапії» пенсіонери на 40% краще справлялися з тестами на пам'ять. Через три місяці тестування було проведено повторно, і результати добровольців виявилися на 33% краще, ніж у тих, які пили виноградний сік.

Лохина - справжня панацея. Фото взято з сайту bryukva.ru
Лохина - справжня панацея. Фото взято з сайту bryukva.ru

Вчені вважають, що такий позитивний ефект викликають натуральні антиоксиданти антоціани (саме вони забарвлюють лохину в синій колір). Попередні дослідження демонстрували, що вона підвищує концентрацію уваги та допомагає в боротьбі з різними захворюваннями, від серцевих недуг до раку.

Так, у минулому році співробітники Мічиганського університету встановили, що лохина захищає від проблем з судинами і діабету, оскільки перешкоджає відкладення жиру в області живота, зменшує рівень холестерину і цукру в крові.

А кілька років тому експеримент, проведений на щурах і мишах, показав, що антоціани значно сповільнюють ріст колоній ракових клітин. Досліди також продемонстрували, що в деяких випадках не тільки сповільнюється ріст злоякісних пухлин, але й гине до 20% ракових клітин.

Тепер же стало очевидним, що сік чорниці - ще й відмінний і недорогий засіб, який дозволяє «підтримувати» пам'ять в тонусі.

Джерело dailymail.co.uk


Інші новини розділу