Перший в світі безкоштовний онлайн комп'ютер почав працювати в Інтернеті Автор: Вікторія · Опубліковано: 09.04.2009 12:31 · Розділ: Нові технології

Перший в світі безкоштовний онлайн комп'ютер почав працювати в Інтернеті. Про запуск унікальної операційної системи icloud, що працює за технологією хмарної обробки даних, оголосила в Нью-Йорку шведська компанія Xcerion, одночасно його розробка представлена в Лінчепінзі (Швеція).

"Хмарні технології" - це інтернет-послуга з надання клієнтові програмного забезпечення без фактичної наявності власного комп'ютера. Схожі сервіси надають і інші всесвітньо відомі системи, проте безкоштовні там лише невеликі базові пакети. Щорічна плата 50 доларів стягується за пакет з електронно-поштової скриньки розміром в 25 мегабайт.

Відкрита версія iсloud, надає безкоштовно 3 гігабайти пам'яті для безпечного зберігання в Інтернеті документів, фотографій і музики. Доступ до них, а також до спілкування з друзями, як з особистого комп'ютера, можна отримати з будь-якої машини з виходом в Інтернет. Крім того, в цей пакет входять 30 безкоштовних програм, включаючи офісні застосування, електронну пошту, музику, відео і миттєвий обмін повідомленнями, ігри, можливості спільних дій в мережі і розробки програм, 20 безкоштовних відеосюжетів, безкоштовне резервне копіювання для надання безпечного зберігання, включаючи Weddav.

При цьому icloud не вимагає завантаження і працює у браузерах Internet Explorer та Firefox. Щоб стати володарем віртуального комп'ютера, треба зареєструватися на сайті http://icloud.com.

Послуги доступні російською, англійською, китайською, іспанською, португальською, німецькою, шведською і філіппінською мовами.

"Тепер кожен зможе обмінюватися документами, фотографіям, музикою і повним віртуальним життям з будь-якого комп'ютера", - підкреслив засновник системи Даніел Артурссон.

Джерело rian.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.