Вчені знайшли зв'язок між подружньою вірністю та групою крові Автор: Вікторія · Опубліковано: 22.01.2010 12:35 · Розділ: Цікаві факти

Останнє дослідження бразильських вчених стало цікавим відкриттям. Виявляється, бабії мають третю групу крові.

Як відомо, кожній людині притаманні індивідуальні антигенні характеристики кров'яних тілець. І по групі крові створені дієти, а також можна спрогнозувати психологічний тип особистості, як чоловіків, так і жінок. Однак група крові впливає і на сексуальні уподобання, стверджують фахівці.

Третя група крові робить чоловіків бабіями. Фото взято з сайту img.goroskop.ru
Третя група крові робить чоловіків бабіями. Фото взято з сайту img.goroskop.ru

Дослідники з університету Сальвадора вивчали статеву активність 3500 чоловіків у віці від 25 до 38 років. В результаті з'ясувалося, що частіше у сексуальні зв'язки вступають представники сильної половини людства з третьою групою крові. Так, 70% чоловіків з цієї групи вступають в інтимні зносини не менше десяти разів на тиждень, причому практично кожного разу з різними партнерками, яких легко знаходять на один вечір.

Натомість, чоловіки з першою групою крові мали не більше 2 статевих контактів за 7 днів. Половина з них були одружені, і практично не зраджували своїм дружинам. Більшість представників сильної половини людства з другою групою крові, значну увагу приділяли зв'язкам на стороні, але інтимні стосунки в цій групі мали місце не частіше 3 разів на тиждень.

Надалі медики планують дослідити вплив резус-фактора на статеву поведінку чоловіків.

Раніше вчені з Університету Ліверпуля (Великобританія) провели дослідження, в ході якого порівняли співвідношення довжини вказівного та безіменного пальця мавп з їх сексуальною активністю. Виявилося, що ігрунки і капуцини з довгими вказівними пальцями, неконфліктні і моногамні, у той час як павіани і макаки з довгими безіменними пальцями, схильні до конфліктів і часто змінюють статевих партнерів. На думку вчених, аналогічна залежність властива і людям.

Джерело rosbalt.ru


Інші новини розділу