Тюнери заправили спорткар Nissan GT-R етанолом Автор: Andriy · Опубліковано: 22.01.2010 10:23 · Розділ: Авто-мото

Перевід машин на екологічне паливо зовсім не означає втрату їх динамічних характеристик. Кращим підтвердженням сказаного є те, що все більше і більше тюнінгових компаній звертають увагу на використання етанолу, як недорогого і швидкого джерела підвищення потужності автомобіля.

Фото взято з сайту rstcars.com
Фото взято з сайту rstcars.com

Найчастіше застосовується суміш E85 (85 відсотків біоетанолу, 15 відсотків бензину). При цьому октанове число становить близько 104, тоді як у бензину (тим більше, у того, що продається в нашій країні), цей показник, в найкращому випадку, тільки наближається до сотні. Таким чином, якщо правильно налаштувати двигун, а, якщо точніше, використовувати нагнітання, то віддача у машини, що працює на етанолі, буде десь така ж, як якщо б використовувалося гоночне паливо.

Ательє Cobb Tuning заявляє, що воно є першою компанією, яка пристосувала спорткар Nissan GT-R під роботу на біоетанолі E85. Поки що робота з налагодження ще не закінчена, проте мотор вже видає 574 кінських сил і майже 795 Нм обертового моменту. Розробники сподіваються, що врешті-решт тягова потужність на колесах досягне 600 кінських сил.

Є, звичайно, і негативні моменти. Наприклад, етанол не назвеш еталоном екологічності, та й корозію паливної системи він викликає. Але, все ж, його можна назвати дешевим гоночним паливом. Так що майбутнє у етанолу є.

Джерело rstcars.com


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.