Ford Mustang GT «прокачали» в ательє Керрола Шелбі Автор: Andriy · Опубліковано: 22.01.2010 10:20 · Розділ: Авто-мото

Ford Mustang Shelby GT350. Фото взято з сайту auto.mail.ru
Ford Mustang Shelby GT350. Фото взято з сайту auto.mail.ru

Ось уже майже півстоліття культовий Ford Mustang нерозривно пов'язаний з ім'ям не менш культового в Америці персонажа - гонщика й інженера Керрола Шелбі. Біографія цього патріарха американського автоспорту гідна окремої книги, але вже зараз Керрола Шелбі можна сміливо поставити в один ряд з такими легендами як Енцо Феррарі і Брюс Макларен. Біографія Керрола Шелбі так само могла лягти в основу голлівудського кіносценарію, адже ця неабияка людина протягом всього свого життя демонструє воістину непохитну і залізну волю. Керрол Шелбі народився із серйозним серцевим захворюванням і перші сім років свого життя провів у лікарнях і санаторіях. Лікарі були впевнені, що Шелбі не доживе до повноліття, але Керролу вже 87 років, а його ім'я вписане золотими літерами в Міжнародний зал автомобільної слави і Зал слави американського автоспорту. На сьогоднішній день Керрол Шелбі є єдиним діючим автовиробником, хто особисто був знайомий з Генрі Фордом-молодшим, Енцо Феррарі і Ферруччіо Ламборгіні. А ще американський патріарх продовжує випускати неабиякі автомобілі. Мова йде, звичайно ж, про Ford Mustang. Не буде перебільшенням сказати, що для концерну Ford «придворне» тюнінг-ательє Shelby означає не менше, а може й більше, ніж AMG для Daimler AG.

Фото взято з сайту auto.mail.ru
Фото взято з сайту auto.mail.ru

Тому немає нічого дивного, що як тільки Ford Mustang обзавівся новою п'ятилітровою «вісімкою», фордівці відразу ж віддали машину на «прокачування» в тюнінг-ательє Shelby. А там машину «приготували» за традиційним рецептом: встановили нагнітач, запозичений у колег з Ford Racing, нову вихлопну систему, перебрали підвіску і одягли машину в новий аеродинамічний обвіс. Салон обзавівся новою панеллю приладів, а шкіряні сидіння прикрасили вишитими логотипами Shelby. Потужність двигуна зросла з 412 до 500 к.с., а ціна стрибнула до позначки в $62 000. І, зрозуміло, машина пофарбована в традиційні біло-блакитні кольори, як перші екземпляри Ford Mustang Shelby шістдесятих років.

Салон Shelby GT350. Фото взято з сайту auto.mail.ru
Салон Shelby GT350. Фото взято з сайту auto.mail.ru

«Форд Мустанг - легендарний і унікальний автомобіль», - говорить Керрол Шелбі. - «Але, як і у всякого хорошого автомобіля, у нього є величезний потенціал для модернізації. Тому будь-який клієнт може залишити у нас свій Ford Mustang GT, заплатити $33 995 і через тиждень отримати зовсім інший автомобіль - Shelby GT350. На який, до того ж, поширюється заводська гарантія Ford».

Джерело auto.mail.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.