Hewlett-Packard планує випускати недорогі 3D-принтери Автор: Andriy · Опубліковано: 22.01.2010 10:15 · Розділ: Техніка

Hewlett-Packard збирається вийти на масовий ринок 3D-принтерів. До цих пір пристрої, здатні формувати тривимірні структури з пластику та інших матеріалів, залишалися продуктом для забезпечених хорошою фінансовою базою розробників, дизайнерів і архітекторів, але HP мітить в більш широкий сегмент професіоналів, хоча її машини також недешеві - їх вартість буде становити до $15 тис. Але і це значний крок. За словами технічного директора, що займається 3D-структурами для медичних цілей компанії Bespoke Innovations Саміту Скотта (Scott Summit), 3D-принтери дуже затребувані, проте багатьма потенційними споживачами такі технології розглядаються як інший світ. Виробником пристроїв для HP стане Stratasys, що спеціалізується в цій галузі.

Фото взято з сайту 3dnews.ru
Фото взято з сайту 3dnews.ru

З огляду на традиційну дорожнечу машин, в останні роки деякі ентузіасти працювали над власними варіантами недорогих 3D-принтерів. Наприклад Makerbot, що продається з квітня минулого року, коштує всього $750 за базовий набір, що включає, крім іншого, три мотори NEMA 17, компоненти для самостійної збірки установки, електроніку й екструдер для формування об'єктів. Найбільш повна версія не набагато дорожча - $950. Зрозуміло, пристрої HP-Stratasys не можуть володіти аналогічною вартістю, адже вони позиціонуються для споживачів з автомобілебудівної та аерокосмічної індустрій. Компанії поки не називають ціновий діапазон, але згадане значення в $15 тис. засноване на вже пропонованому Stratasys "офісному" принтері за ці гроші.

"Є мільйони 3D-дизайнерів, що використовують 2D-принтери, - говорить віце-президент і головний керівник бізнесу HP по випуску великоформатних принтерів Сантьяго Морера (Santiago Morera). - Технології Stratasys є ідеальною платформою для HP, щоб зайти на ринок і почати роботу з капіталізації невикористаних можливостей". Допомогти поширенню 3D-принтерів повинні доступні і недорогі програми автоматизованого проектування CAD. За словами Саміту, якщо раніше треба було освоїти Solidworks або Maya, то тепер є пакети Blender, Sketchup, та інші.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.