Ательє Lorinser представило стайлінг-кіт для купе Mercedes E-Class Автор: Andriy · Опубліковано: 22.01.2010 10:06 · Розділ: Авто-мото

Десь у квітні минулого року німецьке тюнінгове ательє Lorinser показало зображення свого нового боді-кіта для купе Mercedes-Benz E-Class. Тоді тюнер ще тільки перебував у процесі розробки новинки. Тепер же робота завершена і пакет доопрацювань готовий. Ну, не зовсім - Lorinser ще хоче «підлаштувати» двигун - проте розповісти про «практично завершену» програму доопрацювань вже можна.

Тюнінг-пакет для Mercedes E-Class. Фото взято з сайту rstcars.com
Тюнінг-пакет для Mercedes E-Class. Фото взято з сайту rstcars.com

Почнемо, мабуть, із зовнішнього вигляду автомобіля. Саме він і є найважливішою «складовою» цього тюнінг-пакету. Новий передній бампер з вбудованими світлодіодними фарами головного світла, решітка радіатора з однією горизонтальною планкою посередині, бічні «спідниці» - це Ви помітите, якщо подивитися на машину спереду. А якщо підійти ззаду, то можна побачити два спойлера - на даху кузова і кромці багажника - і новий задній бампер, в який вбудовані чотири патрубки спортивної випускної системи.

Тюнінг-пакет для Mercedes E-Class. Фото взято з сайту rstcars.com
Тюнінг-пакет для Mercedes E-Class. Фото взято з сайту rstcars.com

Спортивна випускна система - вона у машини нова. Як і пружини, які знижують кузов автомобіля на 30 міліметрів, а також 20-дюймові легкосплавні колісні диски RS9.

Тюнінг-пакет для Mercedes E-Class. Фото взято з сайту rstcars.com
Тюнінг-пакет для Mercedes E-Class. Фото взято з сайту rstcars.com

Зміни не могли не торкнутися і оздоблення салону. Тут з'явилися алюмінієві накладки на педалі, розмічений до 330 кілометрів на годину спідометр, підсвітка порогів, а також нові килимки з вишитим логотипом компанії.

Оновлений салон. Фото взято з сайту rstcars.com
Оновлений салон. Фото взято з сайту rstcars.com

Вартість пакета доопрацювань не повідомляється.

Джерело rstcars.com


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.