Офіційне представлення CPU-кулера Coolink Corator DS Автор: Andriy · Опубліковано: 22.01.2010 09:33 · Розділ: Техніка

Не так давно повідомлялося про те, що компанія Coolink підготувала до випуску нову універсальну систему активного повітряного охолодження для центральних процесорів, що отримала назву Corator DS. Тепер же прес-служба виробника офіційно оголосила про виведення на ринок свого дітища, показаного на виставці Computex 2009.

CPU-кулер Coolink Corator DS. Фото взято з сайту 3dnews.ru
CPU-кулер Coolink Corator DS. Фото взято з сайту 3dnews.ru

За заявами творців, модель побудована із застосуванням фірмової технології Gapless Direct Touch Technology, що забезпечує прямий контакт з поверхнею CPU чотирьох наявних U-подібних мідних теплових трубок, які в основі утворюють суцільну мідну «підошву».

CPU-кулер Coolink Corator DS. Фото взято з сайту 3dnews.ru
CPU-кулер Coolink Corator DS. Фото взято з сайту 3dnews.ru

На трубки нанизані дві секції, кожна з яких набрана з 70 тонких алюмінієвих пластин, загальна площа поверхні яких перевищує 7500 кв. см. Між «вежами» встановлено вентилятор Coolink SWiF2-120P типорозміру 120 мм. Швидкість обертання пропелера з одинадцятьма лопатями на гідродинамічному підшипнику регулюється методом широтно-імпульсної модуляції в діапазоні від 800 до 1700 обертів в хвилину. У запущенному стані «пропелер» перекачує до 127,6 кубічних метрів повітря на годину і створює шум в межах від 8,5 до 27,1 дБ. При цьому загальні габарити всієї конструкції в зборі складають 155х140х121 мм, а вага дорівнює 1040 г.

CPU-кулер Coolink Corator DS. Фото взято з сайту 3dnews.ru
CPU-кулер Coolink Corator DS. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Кулер комплектується монтажною системою SecuFirm 2, що забезпечує спільне використання з процесорами AMD у виконанні AM2, AM2 і AM3, Intel LGA775, LGA1156 і LGA1366. Крім того, в комплект входить термопаста Chillaramic.

Комплект постачання. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Комплект постачання. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Рекомендована виробником ціна на згаданий вище продукт встановлена в розмірі 50 євро.

Джерела: 3dnews.ru, ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.