Нова версія мап Ovi: безкоштовна навігація на смартфонах Nokia Автор: Andriy · Опубліковано: 22.01.2010 09:28 · Розділ: Мобільний зв’язок

Компанія Nokia оголосила, що всі сервіси автомобільної та пішохідної навігації на смартфонах Nokia будуть безкоштовними в новій версії мап Ovi, яку можна завантажити з www.nokia.com/maps. Нова версія мап Ovi буде включати всі функції пішохідної та автомобільної навігації, покроковий голосовий супровід для 74 країн на 46 мовах, інформацію про стан руху для більш ніж 10 країн, а також детальні карти для більш ніж 180 країн.

Фото взято з сайту news.ferra.ru
Фото взято з сайту news.ferra.ru

Нова версія мап Ovi забезпечує всі мапи і безкоштовну навігацію на весь час використання смартфона. Не потрібні додаткові ліцензії для інших країн, регіонів або сервісів, не потрібно додатково купувати інформацію про стан руху і путівники. Безкоштовний покроковий голосовий супровід, як для пішохідної, так і для автомобільної навігації. Можливі лише витрати на доступ в Інтернет з телефону.

При цьому не обов'язкове постійне підключення до мережі під час навігації. Можна заздалегідь завантажити карти на смартфон Nokia і перевести його в режим offline, це заощадить витрати акумулятора, а навігаційна система буде все одно працювати. Це особливо корисно для людей, які подорожують за кордоном і хвилюються про вартість підключення або ж у регіонах з поганим або нульовим покриттям.

Мапи Ovi побудовані на базі технології гібридних векторних мап. Вони надають зображення високої якості, однак обсяг переданих даних менший за розміром. Як відзначає компанія, мапи, завантажені або оновлені через підключення до Інтернету по мережі стільникового оператора, приблизно в два рази менші за розміром, ніж картографічні дані для додатків інших постачальників мобільних мап. Також гібридна технологія дозволяє зберігати завантажені карти на пристрої для подальшого використання. Для автомобілістів сервіс включає допомогу у виборі смуги, інформацію про стан руху, радари і попередження про максимально дозволені швидкості. Для пішоходів пропонується вибір оптимальних маршрутів у парках і пішохідних зонах у більш ніж 80 містах світу, а також 6000 3D міток в більш ніж 200 містах.

З березня 2010 всі нові моделі Nokia з GPS приймачем будуть поставлятися із попередньо встановленою новою версією мап Ovi, завантаженою карткою регіону, а також безкоштовними функціями пішохідної та автомобільної навігації і доступом до каталогів Lonely Planet і Michelin. На даний момент список підтримуваних смартфонів включає моделі Nokia X6, Nokia N97 Mini, Nokia E72, Nokia E55, Nokia E52, Nokia 6730 classic, Nokia 6710 Navigator, Nokia 5800 XpressMusic, Nokia 5800 Navigation Edition, Nokia 5230.

Джерело news.ferra.ru


Інші новини розділу

 • Мобільний зв'язок стане безкоштовним?

  Мобільний зв'язок стане безкоштовним? · Anastasia · 21.11.2016 17:44

  Останнім часом вже звичні нам месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Massеnger, все більше замінюють мобільні оператори. Пересічному українцю вигідніше зателефонувати безкоштовно, до того ж, звичка просто зайти і перевірити чи, раптом, хтось не написав дається в знаки.


 • Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів

  Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів · lesya · 19.06.2015 17:16

  Регулярний секс настільки ж необхідний для здоров’я людини, як і фізичні навантаження та раціональне харчування. Проблема лише в тому, що через шалений ритм життя, стреси та підвищувану втомлюваність люди стають все рідше займатися сексом.


 • Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом

  Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом · lesya · 17.06.2015 17:34

  На смартфонах та інших мобільний пристроях користувачі зберігають цінну інформацію, яку далеко не завжди хочуть бачити в руках сторонніх осіб. Це і особисті фото та листування, що можуть бути компрометуючими, і доступи до банківських рахунків та карт… З цієї причини розробники мобільних пристроїв і ПК намагаються удосконалити системи захисту, які б перекрили стороннім особам доступ до планшета, комп’ютера чи телефону користувача.

  Здавалося б, нічого складного тут немає: систему паролів ще ніхто не відміняв. Та біда в в тім, що користувачам іноді лінь придумувати складний пароль, та кожен раз при потребі скористатися телефоном вводити складну комбінацію. Лінь настільки, що вони готові ризикувати безпекою пристрою та особистих даних, тільки щоб не використовувати пароль.

  І ось розробники мобільних пристроїв вирішили оснастити свою продукцію новими суперсучасними системами, які дозволяють ідентифікувати користувача за сітківкою ока чи відбитком пальця - словом, за якимись унікальними даними, які сторонні особи не зможуть відтворити.


 • Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів

  Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів · lesya · 12.05.2015 17:51

  Виробник мобільної техніки компанія Sony Mobile Communications недавно представила новий смартфон. Xperia C4, що вийшов на зміну Xperia C3, орієнтований в першу чергу на тих, хто полюбляє робити селфі, а також на любителів вампірів.


 • Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора

  Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора · lesya · 24.03.2015 20:01

  Ми любимо речі, які дозволяють нам економити. А цим користуються великі компанії, які в умовах високої конкуренції пропонують споживачеві акції та знижки, щоб у такий спосіб розширити клієнтську аудиторію.