Катя Лель стала мамою Автор: Вікторія · Опубліковано: 09.04.2009 10:51 · Розділ: Музика

36-річна Катя Лель стала мамою. Вчора в 19 годин 30 хвилин співачка народила дівчинку, вагою 3 кг 540 грамів, та зростом 52 сантиметри. Ім'я малятку поки не вибрали.

Маленька з'явилась на світ в одному з елітних пологових будинків столиці. Співачку доставили в клініку ще вранці. Напередодні співачка у супроводі чоловіка вже приїхала в пологовий будинок, з яким заздалегідь було укладено договір на пологи.

За договір vip-класу їй довелося заплатити близько 600000 рублів. Але гроші, для Каті великого значення не мають, адже це її перші пологи, і майбутня мама дуже переживала за дитинку. Катя вирішила народжувати сама. Оскільки вагітність протікала нормально, лікарі відмовляти співачку не стали.

Лікарі вели нагляд за протіканням вагітності артистки, були впевнені, що все буде добре. Весь термін вагітності їх пацієнтка суворо дотримувалась всі рекомендацій, плід нормально розвивався, так що жодних непередбачених ситуацій бути не повинно.

З батьком дитини, 33-річним підприємцем Ігором, Катя Лель прожила в цивільному шлюбі три роки, а восени минулого року співачка та її обранець офіційно одружились.

Джерело afisha.mail.ru


Інші новини розділу