Відеокарта Galaxy з парою чіпів G92b на одній платі Автор: Andriy · Опубліковано: 21.01.2010 14:31 · Розділ: Техніка

Фото взято з сайту 3dnews.ru
Фото взято з сайту 3dnews.ru

Не секрет, що деякі партнери NVIDIA вважають за краще час від часу випускати дуже незвичайні по функціональності і конструктивним виконанням двочіпові варіанти графічних рішень, створених каліфорнійським електронним гігантом. Згадаймо, наприклад, унікальну у своєму роді «двоповерхову» модель ASUS ROG MARS GTX295 Limited Edition або не менш цікавий одноплатовий прискорювач EVGA GeForce GTX 275 CO-OP PhysX Edition. А тепер стало відомо про те, що розробкою власного нестандартного «двоголового монстра» займається і компанія Galaxy Technology.

Відеокарта GeForce GTS 250 з двома чіпами G92b. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Відеокарта GeForce GTS 250 з двома чіпами G92b. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Відповідно до інформації, озвученої мережевим ресурсом Expreview, цей виробник у найближчому майбутньому має намір представити на розсуд найвибагливіших споживачів першу в світі версію GeForce GTS 250 з двома чіпами G92b, що виготовляються за 55-нм технологію, на одній платі.

Якщо вірити джерелу, новинка буде побудована з застосуванням тільки високоякісної елементної бази, отримає 6-фазну підсистему живлення і зможе похвалитися завидним розгінним потенціалом.

Відеокарта GeForce GTS 250 з двома чіпами G92b. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Відеокарта GeForce GTS 250 з двома чіпами G92b. Фото взято з сайту 3dnews.ru

На друкованій платі синього кольору між парою чіпів G92b (з чуток, для свого дітища інженери вибрали модифікації з низьким енергоспоживанням) розташований спеціальний чіп NVIDIA nForce 200 (BR04), що відповідає за реалізацію технології NVIDIA SLI.

Крім того, в арсеналі є шістнадцять DRAM-чіпів з часом відгуку 0,8 нс, причому кожному з GPU відведено по гігабайту відеопам'яті з 256-бітовим інтерфейсом (її тип поки не уточнюється).

На жаль, про інші технічні характеристики майбутнього продукту в даний момент жодних відомостей немає, тому нам з вами залишається лише запастися терпінням і дочекатися його офіційної прем'єри.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.