GammaTech оснащує повністю захищені ноутбуки 1 ТБ дискової пам'яті Автор: Andriy · Опубліковано: 21.01.2010 14:27 · Розділ: Техніка

За словами компанії GammaTech, представлені нею мобільні комп'ютери серії DURABOOK E стали першими повністю захищеними ноутбуками, об'єм дискової підсистеми яких досяг позначки 1 ТБ.

Ноутбук DURABOOK E. Фото взято з сайту ixbt.com
Ноутбук DURABOOK E. Фото взято з сайту ixbt.com

У звичайних мобільних ПК таким об'ємом здивувати важко, хоча більшість ноутбуків виробники до цих пір оснащують вінчестерами обсягом 250, 320 або 500 ГБ. Щоб довести об'єм до 1 ТБ, інженери GammaTech встановили в міцному корпусі DURABOOK E два вінчестери типорозміру 2,5 дюйма об'ємом по 500 Гб кожен.

Ноутбук DURABOOK E. Фото взято з сайту ixbt.com
Ноутбук DURABOOK E. Фото взято з сайту ixbt.com

У серію увійшли моделі E0, E1 та E2. Серед «фамільних особливостей» можна відзначити корпус з магнієвого сплаву і вологозахищену клавіатуру. Ноутбуки оснащені дисплеями розміром 14,1 дюймів, роздільна здатність яких рівна 1280x800 або 1440x900 пікселів.

Ноутбук DURABOOK E. Фото взято з сайту ixbt.com
Ноутбук DURABOOK E. Фото взято з сайту ixbt.com

У конфігурацію входить процесор Intel Core 2 Duo, до 8 ГБ оперативної пам'яті та інтегроване графічне ядро GMA 4500. Мобільний комп'ютер серії DURABOOK E може бути укомплектований шестисекційною або девятисекційною батареєю. Батареї більшої ємності вистачає на вісім годин безперервної роботи.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.