Вихід нового контролера для PlayStation 3 відклали на осінь Автор: Andriy · Опубліковано: 21.01.2010 14:25 · Розділ: Техніка

Компанія Sony Computer Entertainment відклала початок продажів нового контролера для PlayStation 3 на осінь 2010 року, повідомляє агентство Associated Press з посиланням на представників японського підрозділу Sony. Раніше планувалося, що пристрій з'явиться в магазинах вже в березні поточного року.

Контролер з функцією розпізнавання положення в просторі від Sony. Фото взято з сайту lenta.ru
Контролер з функцією розпізнавання положення в просторі від Sony. Фото взято з сайту lenta.ru

Представники компанії пояснили перенесення виходу контролера бажанням дочекатися релізу декількох ігор, в які буде додана підтримка цього пристрою. Які саме проекти маються на увазі, не уточнюється.

Повідомляється, що контролер одночасно надійде в продаж в Японії, Європі та Північній Америці. Ні ціна, ні назва пристрою поки не оголошені. В середині січня в пресі з'явилися повідомлення про те, що контролер буде називатися Arc, проте офіційного підтвердження цієї інформації від Sony не було.

Новий контролер від Sony може визначати положення геймера в просторі. Прототип пристрою було продемонстровано минулого літа на виставці E3 2009. Він виглядає як витягнутий циліндр з кулькою на кінці. Розробники вважають, що пристрій допоможе спростити управління в багатьох іграх, що привабить широку аудиторію.

У вересні 2009 року Sony представила список власних ігор, які отримають підтримку пристрою. При цьому повідомлялося, що для багатьох проектів, зокрема, для LittleBigPlanet, не будуть виходити спеціальні версії з підтримкою нового контролера. Замість цього до ігор випустять патчі.

Джерело lenta.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.