Centurion 5 II - Cooler Master продовжує оновлювати корпуси для ПК Автор: Andriy · Опубліковано: 21.01.2010 14:22 · Розділ: Техніка

Компанія Cooler Master, що нещодавно анонсувала поставки другої версії корпусу для ПК CM 690, оновила ще один продукт цієї категорії - Centurion 5. Новинка типу mid-tower одержала позначення Centurion 5 II. Вона успадкувала основні риси своєї попередниці і збагатилася значною кількістю удосконалень.

Корпус Centurion 5 II. Фото взято з сайту ixbt.com
Корпус Centurion 5 II. Фото взято з сайту ixbt.com

Зокрема, в комплект входить монтажний перехідник, що забезпечує установку SSD типорозміру 1,8 або 2,5 дюйми. Поліпшено відведення тепла, спрощено монтаж і обслуговування компонентів, передбачені додаткові заходи, що сприяють акуратному укладенню кабелів.

Корпус Centurion 5 II. Фото взято з сайту ixbt.com
Корпус Centurion 5 II. Фото взято з сайту ixbt.com

На передній панелі корпусу з'явився 140-міліметровий вентилятор з синім світлодіодним підсвічуванням і вимикачем живлення. На бічній стінці може бути встановлена пара втягуючих вентиляторів розміром 120 або 140 мм. На задню стінку виробник встановлює 120-міліметровий витяжний вентилятор. Ще один витяжний вентилятор, 120-міліметровий або 140-міліметровий, можна поставити на верхній стінці. Таким чином, загальна кількість корпусних вентиляторів може досягати п'яти. На передній стінці знаходиться знімний модуль вводу-виводу, який можна розташувати в зручному місці. На ньому конструктори розмістили два роз'єми USB 2.0, один роз'єм eSATA, гнізда для мікрофона та навушників і роз'єм IEEE 1394 (опція). Конструкція шасі передбачає кріплення кабелів стяжками. Для монтажу і демонтажу накопичувачів не потрібні інструменти.

Корпус Centurion 5 II. Фото взято з сайту ixbt.com
Корпус Centurion 5 II. Фото взято з сайту ixbt.com

При власних габаритах 202x440x485 мм корпус розрахований на системні плати типорозміру Micro-ATX і ATX.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.