Sanyo представила "кишенькову" камеру Xacti DXM-CS1 товщиною 27 мм Автор: Andriy · Опубліковано: 21.01.2010 14:16 · Розділ: Техніка

Sanyo Electric анонсувала відеокамеру з абсолютно відмінним дизайном від всієї серії Xacti. DXM-CS1 з підтримкою розширення 1920х1080 важить 159 г разом з батареєю і SD-картою пам'яті, а товщина пристрою становить 27 мм. Компанія особливо акцентує увагу на останній характеристиці. Повні габарити - 62,5x123,5x26,8 мм, тоді як розмір згаданої Sanyo попередньої моделі DMX-HD2000 дорівнює 90,0x112,6x54,5 (якщо ж згадати про DMX-CG11, у неї цей параметр становить 112,8х72х38 мм). Маса DMX-HD2000 майже вдвічі більша - 311 г.

Камери Xacti DXM-CS1. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Камери Xacti DXM-CS1. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Товщину вдалося зменшити завдяки розробці нового оптичного модуля, згідно із заявою Sanyo найбільш компактного в індустрії з підтримкою Full HD та функції оптичного збільшення (9х). У DXM-CS1 встановлюється 3,4-Мп оптичний сенсор у вигляді безкорпусного кристалу. Записувати знімки камера може з 8-Мп роздільною здатністю. Компанія також планує використовувати новий сенсор в інших продуктах.

Фото взято з сайту 3dnews.ru
Фото взято з сайту 3dnews.ru

Камера володіє цікавою функцією "звукового зуму", що дозволяє вести запис у трьох аудіорежимах. У широкому Wide Mode сприймаються всі звуки з навколишнього простору; в вузьконаправленому Gun Microphone Mode відбувається фокусування на просторі перед камерою, інші звуки придушуються; у комбінованому Zoom Combination Mode метод запису змінюється автоматично в залежності від кратності використовуваного в даний момент оптичного збільшення.

Фото взято з сайту 3dnews.ru
Фото взято з сайту 3dnews.ru

Камера підтримує формат MPEG-4 AVC/H.264, карти пам'яті SD, SDHC і SDXC ємністю до 64 Гб. А при використанні карти Eye-Fi з бездротовим модулем відео і знімки можуть бути передані на комп'ютер без підключення за допомогою кабелів. На японському ринку продаж розпочнеться 19 лютого, вартість моделей з різними кольорами корпуса - близько $440.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.