Air France зобов'язала людей з надмірною вагою платити двічі Автор: Вікторія · Опубліковано: 21.01.2010 09:29 · Розділ: Цікаві факти

Франко-нідерландський авіаконцерн Air France-KLM зобов'язав людей з надмірною вагою оплачувати два місця в літаку. Компанія обгрунтувала своє рішення турботою про безпеку пасажирів.

«Ми повинні бути впевнені, що спинка крісла може вільно рухатися вперед і назад і що всі пасажири пристебнуті ременями безпеки», - пояснюють представники Air France-KLM.

Таким чином, ті, хто не вміститься в одне крісло, будуть брати одну частиною ременя від першого крісла, а другу - від другого. У випадку, якщо салон літака не буде заповнений повністю, огрядним пасажирам повернуть вартість другого квитка.

Люди з надмірною вагою будуть оплачувати два місця в літаку. Фото взято з сайту 937kclb.com
Люди з надмірною вагою будуть оплачувати два місця в літаку. Фото взято з сайту 937kclb.com

Новий "захід безпеки" вступить в дію при купівлі квитків з 1 лютого і буде практикуватися на всіх рейсах, що відправляються з 1 квітня 2010 року. Ширина середнього крісла в літаку - 43 см. У далекомагістральних авіалайнерах крісло ширше на 1 см - 44 см.

Аналогічне правило діє і на рейсах американської компанії United Airlines. Пасажири, що не вміщаються в кріслах економ-класу через свою вагу, повинні за власний рахунок купувати квитки бізнес-класу або другий квиток.

З аналогічною ініціативою виступила ірландська низько-бюджетна авіакомпанія Ryanair. Вона пропонує ввести податок для товстих пасажирів. Поки що ця ініціатива підтримки не отримала, оскільки співробітники ніяк не можуть вирішити, як визначати огрядність.

Однак, у Канаді, авіапасажири, що страждають ожирінням, можуть займати два крісла, а платити за одне. Таке рішення наприкінці 2008 року виніс верховний суд Канади.

Джерело infox.ru


Інші новини розділу