Діабетикам рекомендують не хвилюватися після їжі Автор: Вікторія · Опубліковано: 21.01.2010 11:32 · Розділ: Цікаві факти

Психологічний стрес, що виникає після їжі, уповільнює процес засвоєння глюкози клітинами організму у пацієнтів, які страждають на цукровий діабет, що проявляється сповільненою нормалізацією в крові вмісту глюкози. Про це заявили швейцарські вчені з Університету Цюріха.

Висновки вчених базуються на результатах експерименту, проведеного на добровольцях, які страждають цукровим діабетом першого типу. У ході досліджень пацієнти були розділені на дві групи. Всі пацієнти дотримувалися стандартного режиму введення інсуліну в дозах, підібраних для адекватного рівня глюкози крові протягом доби.

Стрес, який виникає після їжі уповільнює процес засвоєння глюкози. Фото взято з сайту tula.rodgor.ru
Стрес, який виникає після їжі уповільнює процес засвоєння глюкози. Фото взято з сайту tula.rodgor.ru

В обох групах пацієнтів психологічний стрес викликав як підвищення артеріального тиску, так і збільшення частоти серцевих скорочень. Однак, що стосується рівня глюкози, то реакція на психологічний вплив в групах пацієнтів виявилося різною. У хворих, які піддавалися психологічному стресу натщесерце, змін в засвоєнні глюкози під його впливом не спостерігалося.

Коли ж стрес моделювався після їжі, очікуване підвищення рівня глюкози сповільнилося на 45 хвилин. Цей ефект виник вже через 30 хвилин після стресу і закінчився через дві години.

На думку вчених, дані цього дослідження мають бути доведені до пацієнтів, які страждають на цукровий діабет, щоб вони могли враховувати їх у своєму повсякденному житті.

Джерело moscow-info.org


Інші новини розділу