Латвія тягне на економічне дно Естонію і Литву Автор: Вікторія · Опубліковано: 09.04.2009 09:44 · Розділ: Економіка

Міжнародне агентство Fitch знизило довгострокові рейтинги дефолту емітента (РДЕ) в іноземній валюті для Латвії, Литви і Естонії, з негативним прогнозом для всіх трьох держав. Довгостроковий кредитний рейтинг Литви в іноземній валюті знижений з «Bbb+» до «BBB», в місцевій валюті — з «A-» до «Bbb+». А короткостроковий кредитний рейтинг Литви в іноземній валюті знижений з «F2» до «F3».

РДЕ Латвії був понижений до «ВВ+» з «BBB-», в місцевій валюті — з «BBB» до «BBB-». Найбільш високим рейтинг залишився в Естонії — «ВВВ+», хоча він був понижений Fitch з «А-».

Прогноз довгострокових кредитних рейтингів Естонії і Латвії є негативним. Причиною зниження рейтингу агентство називає важкі наслідки світової фінансової кризи, які згубно відбилися на економіці країн прибалтійського регіону.

Також Fitch підкреслив, що небезпеку для Литви і Естонії становить зростаюча нестабільність в Латвії, економічний стан якої, не дивлячись на досягнуту угоду з Міжнародним валютним фондом і Євросоюзом про позику у розмірі 7,5 млрд. євро, продовжує погіршуватися.

Джерело news.mail.ru


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.