Компанія Samsung представила нові ноутбуки серії R Автор: Andriy · Опубліковано: 20.01.2010 10:18 · Розділ: Техніка

Компанія Samsung Electronics розширила лінійку ноубуков R серії шістьма новими моделями: продуктивними R780, R580, R480 і стильними R730, R530, R430. Моделі R780, R580 і R480, оснащені процесором Intel Core i5-520M, відрізняються підвищеною швидкістю роботи. Як відзначає виробник, нові моделі ноутбуків Samsung роблять процес роботи в багатозадачному режимі легким і продуктивним, незалежно від того, чи редагує користувач фото або відео, займається написанням музики чи грає в сучасні ігри.

Ноутбук серії R. Фото взято з сайту news.org.ua
Ноутбук серії R. Фото взято з сайту news.org.ua

Всі шість нових моделей Samsung виконані у фірмовому дизайні Touch of Color. Елегантний корпус вирізняється прозорим покриттям і представлений в різних колірних варіантах. Ергономічний дизайн та розвинута функціональність, наприклад, наявність додаткової цифрової клавіатури в моделях R780 і R580, роблять роботу з ноутбуком приємною та зручною. Корпус ноутбуків виконано зі спеціального матеріалу, що захищає від подряпин, а також від наслідків невеликих ударів, зберігаючи гідний зовнішній вигляд навіть при щоденному використанні.

Ноутбук серії R. Фото взято з сайту news.org.ua
Ноутбук серії R. Фото взято з сайту news.org.ua

Нові моделі ноутбуків серії R оснащуються LED дисплеями із співвідношенням сторін 16:9 - діагоналлю 17,3 дюймів в моделях R780 і R730, 15,6 дюймів в R580 і R530, 14,0 дюймів в R480 і R430. За якість промальовування відео і 3D графіки відповідає нова графічна карта NVIDIA (опція).

Ноутбук серії R. Фото взято з сайту news.org.ua
Ноутбук серії R. Фото взято з сайту news.org.ua

Високопродуктивні ноутбуки серії R обладнані такими корисними функціями, як порт USB sleep-and-charge (встановлюється тільки на моделі R780, R580 і R480), так що споживачі зможуть заряджати пристрої від ноутбука, навіть якщо він вимкнений. Програма для віддаленого доступу AnyPC (безкоштовне 60-денне ознайомлення) дозволяє в один клік безпечно підключитися до будь-якого комп'ютера, чи то домашній або офісний ПК, обмінюватися і проглядати файли на видаленні. Програмне забезпечення Phoenix FailSafe (безкоштовне 30-денне ознайомлення є в моделях R730, R580, R530, R480 і R430) дозволить зашифрувати або видалити важливі дані, а також відстежити місце розташування ноутбука, якщо він був вкрадений або втрачений.

Ноутбук серії R. Фото взято з сайту news.org.ua
Ноутбук серії R. Фото взято з сайту news.org.ua

Ноутбуки серії R відповідають екологічним і користувацьким стандартам, мають престижні міжнародні сертифікати TCO і ECO RoHS. Вони вирізняються зручною ергономічною конструкцією, прості у використанні, в матеріалах не використовується ртуть, а світлодіодне підсвічування дозволяє витрачати менше енергії. Ноутбуки сконструйовані таким чином, що дозволяють економити енергію як при виробництві, так і протягом усього життєвого циклу.

Джерело news.org.ua


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.