QMT пропонує альтернативу екранам E-Ink - кольорові MEMS-екрани з дуже малою споживаною потужністю Автор: Andriy · Опубліковано: 20.01.2010 10:01 · Розділ: Техніка

Дочірнє підприємство компанії Qualcomm, Qualcomm MEMS Technologies (QMT), планує перейти до комерційного використання розробки, відомої під маркою mirasol.

В основі дисплея mirasol лежить принцип «інтерферометричної модуляції» (interferometric modulation, IMOD). Кожен піксель зображення формується крихітним резонатором, виготовленим за технологією MEMS. При цьому ключовою властивістю резонатора є здатність посилювати чи послаблювати світлове випромінювання в залежності від довжини хвилі. Динамічно змінюючи параметри резонатора, можна міняти колір відповідної ділянки екрану.

Фото взято з сайту ixbt.com
Фото взято з сайту ixbt.com

Дисплеї mirasol характеризуються малим енергоспоживанням - за оцінкою компанії, споживана потужність екрану, показаного на знімку, при виведенні кольорового зображення не перевищує 10 мВт. Це приблизно в шість разів менше, ніж енергоспоживання кольорового «електронного паперу» E-Ink і в три-чотири рази менше, ніж у кольорових РК-дисплеїв.

Екран розміром 5,7 має роздільну здатність 1024x768 пікселів. Мала інерційність резонаторів дозволяє показувати відео з частотою 30 кадрів в секунду. Крім того, з'являється можливість плавно прокручувати зображення - наприклад, при перегляді великих сторінок.

Дисплей був показаний у складі прототипу пристрою для читання електронних книг. Компанія планує розгорнути серійний випуск дисплеїв mirasol в другій половині року.

Що стосується ціни дисплеїв mirasol, вона, зрештою, буде не вище ціни РК-дисплеїв, вважають розробники.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.