Inno3D GeForce GT 240 Silent Edition для любителів тиші Автор: Andriy · Опубліковано: 20.01.2010 09:55 · Розділ: Техніка

Inno3D GeForce GT 240 Silent Edition. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Inno3D GeForce GT 240 Silent Edition. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Співробітникам мережного ресурсу Expreview вдалося отримати доступ до примірника підготовленого до випуску компанією InnoVISION Multimedia Limited (Inno3D) нової версії графічного адаптера NVIDIA GeForce GT 240, обладнаної оригінальною по дизайну системою пасивного охолодження.

Система пасивного охолодження. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Система пасивного охолодження. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Як повідомляється, пониженням температури у моделі Inno3D GeForce GT 240 Silent Edition займається досить великий за габаритами радіатор з п'ятдесяти тонких алюмінієвих пластин, що пронизують чотири товсті U-подібні теплові рубки з міді, що відходять від алюмінієвої підстави з інтегрованою мідною «підошвою».

Система пасивного охолодження. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Система пасивного охолодження. Фото взято з сайту 3dnews.ru

За відомостями джерела, даний прискорювач на базі створеного по 40-нм технології чіпа GT215 з 96 потоковими процесорами функціонує на частотах 550/3400 МГц (ядро/пам’ять). При цьому не уточнюється обсяг і тип наявної на борту пам'яті з 128-бітовим інтерфейсом.

Inno3D GeForce GT 240 Silent Edition. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Inno3D GeForce GT 240 Silent Edition. Фото взято з сайту 3dnews.ru

З інших технічних характеристик відеокарти слід виділити використання шини PCI Express 2.0 x16, сумісність з DirectX 10.1 Shader Model 4.1, OpenGL 3.1, OpenCL, DirectCompute і NVIDIA GeForce 3D Vision, а також підтримку технологій NVIDIA PhysX Technology, NVIDIA PureVideo HD Technology і NVIDIA CUDA Technology. Якщо ж говорити про набір розташованих на задній панелі портів, то тут присутні по одному HDMI, DVI і D-Sub (останні дві мають позолочене покриття).

Про передбачувану ціну і ймовірний термін початку масових продажів описаного вище продукту поки ніякої інформації немає.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.